Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як вибрати місце для копа та де шукати з металошукачем?

Думки експертів 12/01/2015

Як вибрати місце для копа.

Що ж, далі потрібно пояснити, як підібрати гарне місце для копа. Слід розуміти, що значні історичні знахідки можуть ховатися у місцях, де раніше знаходилися шинки, ярмарки, базари, хутори та села. У таких місцях зазвичай збиралася велика кількість населення і ймовірність того, що людина втрачає щось, чи то монета, чи то прикраса, була дуже велика. Тому головною зброєю в підборі місця копа є старовинні карти, наприклад, триверстування, десятиверстування, плани межування або військові. Щоб визначити місце, необхідно знайти на таких картах наведені вище місця. Далі необхідно перевірити, що знаходиться зараз, адже за 100 – 150 років, якщо ми шукаємо пам'ятки часів 19-20 століття, ландшафт міг дуже змінитися. Якщо топографія на старій та новій картах збігається, то металошукач до рук і вперед. Єдиний нюанс у тому, що після того, як ви приїдете на місцевість, потрібно знайти саму локацію, адже можлива різниця з даними карток приблизно на 100-150 метрів.

Garrett Euro ACE Металлоискатель

Рис.2 Металошукач модель Garrett Euro ACE

Тепер перейдемо до опису методики копання. В Україні існує три основні види пошуку історичних пам'яток: пошук по старовині, пошук по Великій Вітчизняній війні та пляжний пошук. Пошук по-старому відрізняється тим, що хронологічні рамки ваших знахідок не повинні виходити за рамки періоду від Скіфського царства і до початку 20 століття. Пошук знахідок часів Великої Вітчизняної дуже специфічний, оскільки всі знахідки можуть мати цінність. Пляжний пошук відрізняється від двох попередніх видів тим, що щороку на місцях з'являються нові знахідки.

Bounty Hunter Discovery 1100 Металлоискатель

 

Рис.2 Металошукач модель Bounty Hunter Discovery 1100

Тепер можна підбити підсумки. Отже, щоб знайти чудове місце копа, вам необхідно озброїтися старовинними картами та знайти на них локації, на яких раніше були великі скупчення людей. Далі потрібно порівняти стару картку з новою. Якщо це місце існує і зараз, то все у ваших руках і ви можете їхати на місце і шукати. Якщо це місце до вас ще ніхто не відвідав, то ви маєте чудові шанси знайти багато цікавих та цінних пам'яток. Вибір методу копання залишається за вами та вашим смаком щодо історичного періоду.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram