Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як вибрати надійний дверний електромеханічний замок?

Новини та статті 21/04/2016

Одне із традиційно найбільш актуальних рішень захисту будь-якого виду майна – обмеження доступу стороннім особам до нього. Прохід у приміщення, де знаходяться або можуть бути якісь цінності найлегше обмежити, закриваючи двері на надійний запор. У його якості може виступати електромеханічний замок, що набирає популярності.

Як його вибрати, якими є критерії вибору надійного механізму? Розглянемо нижче.

Насамперед, необхідно розуміти параметри та матеріал дверей. Зазначені замки, як правило, встановлюються на вхідні двері, де є висока небезпека вандалізму або розтину. Потрібно знати такий параметр, як товщина дверного полотна, інакше врізний запірний механізм просто не поміститься в ній. І тут застосовують накладні моделі.

Електромеханічний запірний механізм розглядається як пристрій із підвищеним ступенем захисту від злому. Відкривати його зовні можна кількома методами:

  • за допомогою натискання певної послідовності цифр;
  • за допомогою безконтактного (хоча більшість із нас воліє прикласти його до контактного майданчика) магнітного ключа;
  • звичайним ключем.

Для відкриття зсередини на корпусі замку передбачено кнопку. При її натисканні на запірний механізм подається імпульс напругою 12, і він відкривається.

Виклична панель – «зона» особливої уваги при виборі дверного електромеханічного замка. Її антивандальне виконання дозволить забезпечити тривалий термін експлуатації всього механізму. Дасть можливість зберегти чудовий зовнішній вигляд.

Наступне, на що слід звернути увагу – тип запірного механізму:

  • соленоїдний;
  • моторний.

Соленоидный замок

Перший - розрахований на незліченну кількість операцій відкриття-закриття, дуже швидкий у спрацюванні. Ідеально підходить для дверей в офісних приміщеннях, адміністративних будівлях. Тобто. скрізь, де є великий потік відвідувачів. Моторний замок – повільніше, його вважають за краще встановлювати на дверях у складські приміщення тощо.

Загалом надійним буде вибір механізму при врахуванні якості таких деталей, як:

  • рівень захисту від злому;
  • матеріал виготовлення;
  • кількість ригелів;
  • рівень секретності тощо.

Придбати дверний електромеханічний замок можна в онлайн-каталозі Фортер - асортимент товарів досить великий, серед яких як ригельні або навісні моделі, так і електромеханічні клямки і різні запчастини. Тут представлені чудові пристрої від таких виробників як Trinix, YLI Electronic, ARNY та Filin.

Одна з провідних конкурентних переваг цього пристрою – підвищений рівень захисту приміщень за невисоких витрат.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram