Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як вибрати надійний сейф для зброї?

Новини та статті 21/09/2015
Багато хто любить постріляти. Я також люблю полювання. Крім того, у наше століття, коли будь-якої миті можуть напасти, пограбувати і навіть убити, всерйоз замислюєшся про власну безпеку, про життя та здоров'я близьких. Адже рукопашну не завжди вдається довести право на власний мобільний телефон, наприклад.
Як досвідчений мисливець, маю в наявності гарну рушницю. Але думаю, що для самооборони мені не завадив би пістолет. Хотів би і рідні таких штук прикупити, але законодавство, на жаль, ставить різноманітні перешкоди тим, хто хоче себе озброїти.

 

Правова сторона питання

Нещодавно стало відомо, що крім різного роду дозволів на носіння зброї, в законодавстві України існують ще й вимоги до місця зберігання, які полягають у тому, що громадянам дозволяється зберігати зброю за місцем їх проживання, але не будь-де, а в спеціальних сейфах, металеві шафи або дерев'яні ящики, оббиті залізом. З цієї причини власникам різного спорядження доводиться замислюватися ще й про покупку подібних речей, щоб зберігати свою зброю, не порушуючи закону. Особливо це стосується власників великогабаритних моделей або мають багато зброї різних типів, як, наприклад, у колекціонерів. З усіх дозволених місць зберігання сейфи є найнадійнішими. Тому хочу зупинитись на них докладніше.


Особливості вибору моделі

Звичайно, сейфи бувають різні, але левова частка всіх їх модифікацій відрізняється виключно розмірами просто тому, що виробник не має права відхилятися від існуючих норм і стандартів. Потрібно хоча б щось знати про виробників даного продукту, оскільки його придбання у різних «лівих» або маловідомих фірм може призвести до того, що він не зможе забезпечити збереження вашої рушниці або пістолета.

Я вже маю певний досвід у цьому питанні. Тому хотів би дати пораду: найбільш раціональним рішенням буде купити сейф зброї тільки у відомих фірм, які вже проявили себе в продажах подібної продукції і можуть запропонувати досить адекватну ціну поряд з широким вибором моделей і модифікацій. Не думайте, що вам вдасться, не розбираючись у такій специфічній продукції, як сейфи, одразу зробити гарну покупку. Краще звернутися за консультацією до фахівців, які працюють у таких фірмах, які зможуть дати правильну пораду у виборі найбільш оптимальної модифікації для вашого випадку. Крім того, широкий вибір даної продукції дозволяє спеціально вам підібрати сейфи для рушниці, що відрізняються не тільки розмірами, але і конструктивними особливостями.

На жаль, навіть наявність сейфа не гарантує стовідсоткову безпеку вашої колекції. Адже згідно із загальноприйнятими світовими стандартами, сейфом може бути проста металева збройова шафа. Тому при виборі місця для зберігання потрібно обов'язково приділити увагу таким важливим критеріям, як його вогнетривкість та злостійкість. При високій зламостійкості є певна гарантія, що зловмисники, що забралися в квартиру, не підуть з вашою зброєю, а у разі пожежі патрони не почнуть вибухати від впливу вогню.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram