Як вибрати навігаційну картку?
Після випуску нової версії карти автодоріг України під назвою Navlux 2013 R1, яку презентувала компанія "Навіоніка", хочу поділитись промо-інформацією щодо вибору навігаційної картки.
Отже, проводимо підготовку. Для цього включаємо навігатори з картами, що підлягають порівнянню, у режимі наступника GPS, і при кожній дії порівнюємо результати.
Першим кроком буде пошук свого будинку чи добре відомої місцевості. Максимально наблизьте на карті його та перевірте достовірність інформації. Хороша карта з високою точністю продемонструє дворові проїзди, будинки з адресами, безвихідь.
На наступному етапі прокладаємо маршрут населеним пунктом від свого будинку в будь-яку точку. У добрій карті враховується і ПДР, і тимчасово розставлені обмеження для руху, і швидкість, і багатосмуговий рух, і допомога при проїзді перехресть. Навігаційні можливості у карті можна перевірити у знайомих місцях за допомогою імітації проходження шляху. Це фоторозв'язки, точність підказок під час руху з кількома смугами, обмеження швидкості.
Наступним кроком нехай буде пошук добре відомих магазинів чи ресторанів. У гарній карті міститься інформація щодо назв об'єктів РОІ, телефонів, вони нададуть можливість встановити контакт з потрібним об'єктом та отримати заздалегідь необхідну інформацію.
Варто звернути увагу на детальність даних на картах. У багатьох виробників недостатньо якісно опрацьовано інформацію населених пунктів. Важлива також актуальність даних, тобто відповідність їх сьогоднішньої ситуації, яка досягається при постійному відстеженні змін, що відбуваються, своєчасному внесенні нових даних на карту, як, наприклад, адреси, знаки та розв'язки, громадські об'єкти.
Ось приклад актуальності та детальності різних карток для різних регіонів країни.
Деякі преміум-можливості Navlux
- Це насамперед висока точність і актуальність, що демонструє розташування дворових проїздів, ґрунтових доріг, пішохідних переходів, тротуарів, алей, сходів та стежок.
- Наступне – надання інформації українською, російською та англійською мовами.
- Junction View (фоторозв'язки) та відрізки з обмеженою швидкістю
- Пошук за адресою, що враховує індекси у вигляді букв та дробів
- Допомога в подоланні перехресть з урахуванням смужності дороги (Lane Assist)
- Відповідність навігації тимчасовим обмеженням за маршрутом
Надається три рівні деталізації цих карток:
- Рівень преміум, що включає точну мережу доріг, адресну базу, розділені за соцпризначенням контури будинків, дворові під'їзди з маршрутів до парадних входів, адресний пошук, допомога у переборі перехресть, допомога при обмеженнях швидкості;
- Розширений: точна дорожня мережа, пошук за адресою, розділені за соціальним призначенням контури будинків, дворові під'їзди з маршрутів до парадних входів;
- Стандартний: точна дорожня мережа, пошук за адресою, розділені за соціальним призначенням контури будинків.