Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як вибрати охоронну централь для сигналізації

Новини та статті 23/08/2019

Як вибрати охоронну централь сигналізації.

Вибір сигналізації це серйозна та відповідальна справа. Ми в даній статті відповімо на основні питання, як краще вибрати систему охорони вашого будинку, але перед покупкою бажано проконсультуйтеся з фахівцем. Ви можете проконсультуватися з менеджерами інтернет-магазину Фортер, за телефонами вказаними на нашому сайті або отримати очну консультацію у нашому шоу-румі, актуальну адресу шоуруму ви знайдете у розділі контакти.

Навіщо потрібна охоронна централь?

Охоронна централь це приймально-контрольний прилад, який є основним пристроєм, що управляє сигналізації, централь приймає сигнал з охоронних датчиків і передає їх далі, в залежності від ситуації і налаштування. Охоронні централі зараз мають багато типів сповіщень: пульт охорони, дзвінок, смс, повідомлення в додатку.

Основним при виборі центрального блоку є стан приміщення, де планується установка сигналізації:

Якщо у Вас приміщення знаходиться на стадії ремонту, приміщення не опалюється в холодну пору року, ви можете встановити дротову сигналізацію.

Якщо приміщення, що орендується, Ви не хочете пошкодити ремонт, то краще зупиниться на варіанті бездротової системи. Вона легко монтується і в разі переїзду, Ви завжди зможете забрати сигналізацію з собою.

Дизайн сигналізації

GSM-централі, основна відмінність даної централі - це передача даних від сигналізації до людини за допомогою gsm каналу. Існують як провідні, так і бездротові варіанти gsm охоронних сигналізацій. Не можемо не розповісти про такі охоронні централі як gsm дозвонщик, це професійне обладнання, де користувач з окремих плат може зібрати собі практично будь-яку сигналізацію. При цьому сигналізацію можна помістити практично в будь-який корпус, таким чином надійно сховавши охоронну систему від зловмисників.

Дротові охоронні сигналізації, мають більш об'ємний корпус щодо gsm сигналізації, це обумовлено тим, що в корпус провідної централі встановлюється акумулятор, для резервного живлення у разі зникнення електрики.

Автономність роботи сигналізації

У провідних системах відразу виробником у корпусі передбачено місце для штатної установки акумулятора, ємності якого має вистачити на добу безперервної роботи.

У GSM централях теж є вбудований акумулятор, але він і за розміром і ємністю схожий на батарею мобільного телефону. Для більш тривалої роботи у разі зникнення електрики ми рекомендуємо додатково встановлювати та підключати джерело безперебійного живлення. Особливо якщо сигналізація встановлена на дачі і до неї через неї, наприклад, включається котел опалення.

Кількість шлейфів

У провідних та бездротових центральних сигналізаціях є необмежений запас підключення охоронних датчиків. Але існує таке поняття як кількість шлейфів, це окрема охоронна зона, на яку ми рекомендуємо розміщувати окреме приміщення. Наприклад, у вас у квартирі є передпокій, спальня, коридор, кухня, санвузол, мінімальний набір кімнат стандартної "однушки". Для того щоб отримувати повідомлення типу "Тривога в передпокої" або "Відкрито вікно в спальні", потрібно щоб у центральній сигналізації було мінімум 5 шлейфів.

Захист від глушіння

У бездротових сигналізаціях можна перервати сигнал від централі до датчика, використовуючи радіоглушилку. Але, в сучасних охоронних приладах зазвичай є захист від глушіння і Ви в будь-якому випадку отримаєте повідомлення про перебої зі зв'язком. Зверніть увагу, ми не рекомендуємо встановлювати gsm сигналізації там, де немає стабільного сигналу мобільного зв'язку.

У випадку з провідними сигналізаціями, перервати сигнал від централі до пульта охорони або датчиків, можливо тільки фізично, але централь запрограмована таким способом, що у разі обриву одного з датчиків, відправить власнику сигналізації повідомлення і включить сирену.

охранная централь для сигнализации

 

Управління централлю сигналізації

Сучасні охоронні сигналізації від провідних торгових марок, як правило, мають управління брелоком, смс або за допомогою програми для смартфона. Управління просте, зручне, інтуїтивно зрозуміле.

Вибір охоронних централей має багато нюансів, при цьому централь виступає основним функціональним елементом сигналізації. Для того щоб не помилитися у виборі, потрібно визначиться з типом об'єкта, що охороняється, необхідністю постановки на пульт, закласти можливість розширення охоронної системи. Для того щоб легко і швидко вирішити це питання, звертайтесь до компанії Forter, адже Ваша безпека – це наша робота!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram