Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як вибрати радіоняню: різновиди, функції та особливості

Новини та статті 09/10/2015

Зрозуміло, що новонародженому надмірна увага з боку дорослих ніколи не зашкодить. Але чи готові новоспечені мама та тато сидіти біля дитячого ліжечка годинами, щоб, не дай Боже, не допустити істерики та інших висловлювань невдоволення дитині? Питання риторичне. Тим більше, що сучасні технології надають відмінне вирішення цієї проблеми. Це – радіоняня.

Розглянемо види корисного приладу відповідно до типу сигналу, що передається.

 

Аналогова радіоняня

 

Аналоговая радионяня

Ці пристрої представлені двома підвидами:

  1. УКХ-радіоняня. Вибирайте такий пристрій, який буде максимально захищений від усіляких перешкод. Але все ж таки ідеальну якість прийому Ви навряд чи отримаєте. Радіус дії – від 150 м до 1000 м (кожна фізична перешкода зменшує цей показник). При виході із зони на приймач надходить звуковий чи світловий сигнал.
  2. Рація радіоняня. Як правило, няня-рація працює на відстані до 3 км (за наявності комфортних умов) та має кілька каналів, а також підканалів.

Головним аргументом для споживача є, мабуть, доступна вартість аналогової радіоняні. Вона може стати гарним варіантом для тих, хто хоче заощадити і планує використовувати помічницю тільки всередині приміщення (можливо, нерегулярно).

Цифрова радіоняня


Цифровая радионяня

Пристрій успішно протистоїть "перехопленню", оскільки передає закодований сигнал. До того ж, цифровий прилад стійкіший до стороннього звукового фону, тому що автоматично може перемикатися на інший канал, якщо на робочій частоті виникають перешкоди. Передача та прийом даних здійснюються по одному каналу. Радіус дії – близько 350 м-коду.

За всієї привабливості приладу єдиний його «недолік» - порівняно висока вартість.

Корисною функцією радіоняні є зворотний зв'язок та музичний супровід. Так Ви зможете не тільки чути лепет малюка, а й відповідати йому. Адже часом достатньо кількох ніжних маминих слів, щоб дитина заспокоїлася і заснула або взялася за улюблені іграшки. А приємна мелодія якщо не заколисує, то принаймні відверне увагу малюка на якийсь час.

Якщо Вам потрібна радіоняня недорого або, навпаки, Ви готові придбати досконаліший у технічному плані пристрій, ми готові надати великий вибір. Якщо досі не можете наважитися, спробуйте себе «у справі», попросивши ненадовго у сусідів чи знайомих «маленьку помічницю». І Ви переконаєтеся, що радіоняня, купити яку можна в інтернет-магазині «Фортер», – це незамінний девайс для сучасних батьків. До речі, такий прилад може стати чудовим подарунком для Ваших друзів, у яких з'явилося маля. Візьміть на замітку!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram