Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як вибрати сейф для дому?

Новини та статті 29/09/2015

Коли люди ставлять питання про те, як краще зберігати коштовності та інші дорогі предмети будинку – це говорить про те, що ситуація назріла. Це означає, що зберігати є що. Або виникли обґрунтовані підозри у можливому кримінальному зникненні грошей чи цінностей. Для себе я вирішив завдання – вирішив купити сейф для дому.

Сейф


Сейфи та їх поділ за функціями

Що таке сейф? Це залізний ящик з надійним запірним механізмом, в якому можна зберігати цінні речі. Існують варіації його виконання - банківський, бухгалтерський, збройовий, вогнетривкий, насипний і т.д. Ми звернемо свою увагу на ті параметри, що дозволяють його вважати домашнім.

Професіонали поділяють ці пристрої на такі типи: вогнестійкі та взломостійкі. Останні розбиваються ще кілька категорій. Найважче зламати «сховище» вищої категорії. Для ускладнення доступу злочинцям конструкцію стін виконують з кількох шарів, простір між якими заливають армованим бетоном. Це дуже ускладнює використання такого методу злому, як висвердлювання.

Сейф мебельный


Хороші приклади вогнестійких сейфів зброї - з багатошаровими стінками, простір між якими заповнений пінобетоном. Він є чудовим утеплювачем. Мінімальна кількість отворів, щільне прилягання дверцят до корпусу також сприяють тому, що такий «помічник» може зберігати вміст неушкодженим під час пожежі протягом 2-х годин. Вогнестійкість також поділяється на кілька класів.

 

Як вибрати домашній сейф?

Наприклад, при виборі обладнання для своєї квартири необхідно чітко визначитися від яких факторів небезпеки ми захищатимемося. Зломостійкий сейф захистить від крадіжки, але не пожежі. Вогнестійкий – від вогню, але навряд чи зможе довго протистояти грабіжнику-«ведмежатнику». Як правило, для зберігання цінних паперів або документації використовують вогнестійкі, в інших випадках – злостійкі.

Домашний сейф

 


Статистика показує, що сейф встановлено у кожному третьому будинку італійської сім'ї. Жителі США захищають своє майно за допомогою такого обладнання у кожному четвертому будинку. На просторах СНД широкої практики його застосування немає, хіба що у запропонованих законодавством випадках. Співвітчизники найчастіше віддають перевагу зламостійким моделям, тоді як населення зарубіжних країн – вогнестійке. Зумовлено такі тенденції, швидше за все, різними рівнями криміналістичних загроз, роботою страхових компаній тощо.

Найбільшою популярністю користуються компактні варіанти за недорогими цінами. Наші співгромадяни вважають за краще купити сейф з невеликими габаритами, що дозволяє встановити його в стіни та меблі без великих витрат.

 

Встраиваемый сейф

 


Захист майна за допомогою домашнього сейфу – справа суто індивідуальна. В онлайн-магазині Фортер, який веде продаж з урахуванням усіх вимог клієнта, рекомендують додатково:

- встановлення охоронної та пожежної сигналізації;

- монтаж з використанням кріплення сейфа до підлоги, стін, інших надійних елементів конструкцій будівель та споруд.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram