Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як вибрати сейф? Поради досвідчених

Новини та статті 08/09/2015

Не раз ставив собі питання: чому люди обирають собі сейфи? Відповідь очевидна: для безпеки свого майна, адже в Україні кількість крадіжок, пограбувань та пожеж досить висока та неухильно зростає.

 

Навіщо потрібні сефи?

Багато хто купує сейфи додому для захисту грошових знаків, щоб не зв'язуватися із банком. Але чи лише гроші потрібно охороняти за допомогою такого нехитрого та потрібного обладнання? Чи від грабіжників? Як фахівець з даного типу обладнання знаю випадки, які відбувалися з деякими відомими людьми.

Наприклад, з актрисою Наталією Білохвостиковою: телевізор вибухнув, спалахнув, а під час пожежі згоріли всі її улюблені фотографії. А якби вона зберігала їх у спеціальному вогнестійкому сейфі, вони, швидше за все, не постраждали б! Тому вогнестійкий сейф з високим ступенем вогнестійкості дуже потрібний у побуті. Якісні сейфи цього класу, що пройшли тестування, поставляються в Україну в основному з Таїланду та Південної Кореї. На жаль, в Україні вони не випускаються.

Буває так, що хтось виявляє наше суто особисте листування, наприклад, дружина – ваше листування з кимось. Можливо скандал! То чому ж не зберігати свої секрети у сейфі? Для цього не потрібне величезне сховище. Достатньо мати маленький компактний сейфік, вмурований у стіну, що поєднує зручність та доступну ціну, щоб тримати у ньому важливі документи та секрети. Для України з цього класу доступні насамперед вбудовані сейфи WEGA, AIKO, Valberg, Technomax.


Як не лише захистити, а й сховати?

А як бути, якщо ви живете в будинку, а у вас вкрали якусь дорогу річ ваші ж родичі, гості чи хатня робітниця? Із відомими людьми були й такі випадки. Тут найкраще підійдуть меблеві сейфи того ж бренду Valber серії Т або Technomax. Такі сейфи також вбудовуються, але дуже важко помітити і розкрити.

Якщо ж ви захищаєте свою власність від професійних злодіїв, то меблевий сейф вже не такий надійний. Купуйте сейф підвищеної зламостійкості, двері якого сконструйовані з товстого сталевого листа, а дірки між стінками заповнені бетоном міцної марки. Постачання таких сейфів в Україну йдуть з Італії (Technomax), Німеччини (AIKO), Франції (Fichet) та Фінляндії (Kaso).


Як захистити себе від диверсії?

У сім'ях бувають і зовсім вже надзвичайні випадки. Так, в одній українській родині малюк спустив в унітаз мамині коштовності. Тут я поставив би традиційний зломостійкий сейф зі звичайним ключовим замком. Серед сучасних замків такого типу рекомендую німецький бренд Mauer. Можна також встановити кодовий замок. Кодову комбінацію ви можете змінити, коли вам потрібно, але подібні замки відкриваються порівняно довго (30 секунд і більше) і коштують набагато дорожче за ключові.


Зброя лише у сейф!

На моїй пам'яті також були випадки, коли діти отримували травми від гри з батьківською зброєю. Тут підійшов би гарний сейф зброї. Такі сейфи виготовляються німецькою компанією FORMAT. Крім цього, сейфи зброї торгової марки Valberg виробляються в різній комплектності: двома відсіками для зберігання патронів, документів, пристосувань для мисливців і так далі.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram