Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як вибрати сигналізацію?

Думки експертів 11/02/2015

Як вибрати сигналізацію.

Як і в більшості випадків, проблемі простіше запобігти, ніж розбиратися з її наслідками. Однією з найефективніших методик інформування тривогу є сигналізація. Основне завдання системи сигналізації полягає у запобіганні несанкціонованому доступу до приміщення (квартиру, приватний будинок, офіс та інші).

Сигналізація не просто відлякує домушника чи хулігана. Звичайно, ця функція дуже корисна, але основна цінність обладнання полягає в тому, що система попереджає власників будівлі про біду за допомогою смс-повідомлень, дзвінком на мобільний телефон або іншим методом, передбаченим розробниками.

Беспроводной комплект GSN сигнализации Altronics AL-200KIT

Мал.2 Бездротовий комплект GSN сигналізації Altronics AL-200KIT


Як вибрати сигналізацію?

Залежно від запитів споживача система сигналізації може бути провідною і бездротовою. У кожного з цих різновидів є свої плюси та мінуси. Бездротова сигналізація підходить людям, які не бажають возитися з проводами або порушувати оздоблення приміщення. Установка техніки проста і зрозуміла для простого користувача. Але коштують бездротові сигналізації, як правило, дорожчі за провідні.

Сигналізації також поділяються за кількістю охоронних зон. Користувачеві слід визначитись, що і від чого йому потрібно захищати. Існують пристрої, здатні охопити всі потенційні місця проникнення у приміщення: двері, вікна. Деякі охоронні системи подають сигнал не лише у разі порушення приватної території сторонньою людиною, але також під час витоку газу, води чи пожежі.


Якою має бути охоронна система?

Існує три типи систем сигналізації.

  • Пультова, коли він тривожний сигнал надходить на пункт централізованої охорони (ПЦО), після чого місце пригоди виїжджає група реагування чи патрульно-постова служба милиции. Перевага такої системи очевидна: приватна власність знаходиться під охороною професіоналів. З недоліків – щомісячна абонплата, яку запросить охоронна фірма за можливість підключення до ПЦО.
  • GSM-сигналізація – готові комплекти систем сигналізації, які при спрацьовуванні включають сирену та надсилають смс/mms/голосове повідомлення зі звітом про подію користувачеві. Перевага пристроїв полягає у відсутності абонплати охоронній фірмі. Є і недолік: користувач, чи то власник приміщення, чи його довірена особа, повинен буде самостійно запобігати спробі злому або викликати міліцію.
  • Автономна сигналізація, як правило, обладнана датчиком руху та спрацьовує у разі проникнення сторонніх на приватну територію. Така техніка недорога і проста в експлуатації. З мінусів – сигналізація не підключена ні до ПЦО, ні до мобільного телефону власника приміщення, тому здатна лише зафіксувати факт злому чи пожежі та відлякати злодіїв сиреною.

Проводной комплект GSN сигнализации Altronics AL-151KIT

Рис.3 Дротовий комплект GSN сигналізації Altronics AL-151KIT

Якщо в будинку живуть вихованці, слід обирати сигналізацію з так званим імунітетом від домашніх тварин. Справа в тому, що багато систем обладнані датчиками руху і реагуватимуть щоразу, коли кіт або собака захочуть вибратися на прогулянку.

Цінова політика сигналізаційних систем відрізняється. Головне, запам'ятати, що всі витрати на купівлю та встановлення пристрою обов'язково відшкодують у разі незаконного проникнення або окупляться, принісши власнику приміщення спокій та впевненість у завтрашньому дні.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram