Як вибрати відеоняню: різновиди, функції та їх особливості
Серед багатьох видів техніки, яка спрощує наше життя, свою нішу ґрунтовно заповнили відеоняні. Це електронний прилад, який уможливлює віддалений контроль батьків за станом малюка. Незамінна «помічниця» дозволить чітко розмежовувати випадки, коли дитина просто грає і «гулить», а коли вона незадоволена і готова розплакатися. Адже кожна мама знає, як багато разів вона, стрімголов бігла до свого чада, почувши емоційний вигук. А виявлялося, що дитина просто розмовляє і зовсім не потребує маминої присутності.
Технічні характеристики різних типів відеонянь
Сучасні прилади діють з відривом 90-300 метрів. Розглянемо види бебі-моніторів залежно від способу передачі.
Аналогова відеоняня. Це недорога категорія моніторів. Дальність дії невелика, а слабкий мікрофон вимагає близької прихильності до малюка. Частота аналогового приладу збігається з частотами інших електронних пристроїв. І це може спричинити перешкоди при передачі сигналу або навіть перехоплення (вільне чи мимовільне) даних сусідами, які мають такий самий пристрій або мобільний телефон.
Щоб уникнути подібних незручностей, потрібно використовувати багатоканальну аналогову відеоняню.
Цифрова відеоняня. Моделі, як правило, дорожчі, ніж аналогові. Сигнал приходить на приймач у закодованому вигляді, що унеможливлює його перехоплення, але не завжди усуває проблему перешкод.
Кардинально нове рішення у світі сучасних технологій – це IP-відеоняня (стандартна, з дистанційним керуванням, гібридна). Для її роботи потрібні Інтернет та спеціальне програмне забезпечення. Приймачем у разі є комп'ютер чи смартфон. Дальність передачі сигналу, таким чином, необмежена.
Електронна помічниця може бути залежною від електроживлення або працювати від вбудованого акумулятора (бездротова). І якщо Ви цінуєте зручність і не бажаєте бути прив'язаними до місця встановлення екрану, чудовим рішенням стане бездротова відеоняня.
Основні та додаткові функції відеонянь
- обертання камери. Актуально для використання у дитячій, коли малюк навчився самостійно пересуватися;
- наявність температурного датчика Практично всі сучасні моделі оснащені такою функцією;
- можливість запису голосу батьків та набір колискових;
- функція відеозапису;
- режим квадратора. Це подання даних на приймальний монітор із кількох камер одночасно;
- віддалений перегляд. Така функція дозволить мамі, маючи смартфон із підключенням до Інтернету, збігати в магазин і при цьому не втратити можливості спостереження за малюком;
- сенсорний екран;
- Зворотній зв'язок. Бажаєте мати можливість реагувати на голос малюка, перебуваючи в іншій кімнаті? - Будь ласка!;
- тривожний сигнал, що передається датчиками руху та звуку. Виключає необхідність постійної уваги до екрану.
Як бачите, вибір великий і Вам визначатися, чи потрібна нова «прокачана» модель чи можна обійтися меншим набором можливостей.
І не варто відмахуватися від зручного приладу, думаючи, що це спричинить «непідйомні витрати». Бебі-монітори, як і будь-яка інша техніка, представлені бюджетними моделями та комплектами класу преміум. Тому завжди можна придбати оптимальний варіант. І якщо Ви не готові витратити багато, відмінним вибором стане, наприклад, прилад без сенсорного керування та з невеликим екраном. Відмінна відеоняня, недорого та всі основні функції доступні.
Таким чином, будь-яка відеоняня, яку Ви можете купити в інтернет-магазині «Фортер», стане незамінним помічником батьків малюка. Як кажуть, Hi-Tech на варті Вашого комфорту!