Як вибрати відеореєстратор для системи відеоспостереження?
З кожним днем все більше людей цікавляться, на що слід звертати увагу, щоб вибрати хорошу модель відеореєстратора. Я дуже детально вивчив це питання, тому з упевненістю можу дати вам кілька добрих порад.
Основні параметри відеореєстратора
Отже, відеореєстратор – основний пристрій системи відеоспостереження, який записує відео. Надалі ці записи можна переглядати, заархівувати їх і передавати. Але, щоб точно не помилитися з вибором, визначтеся для чого вам потрібна система відеоспостереження.
Кількість каналів
Залежно безпосередньо від кількості камер, які ви бажаєте встановити вдома, потрібно правильно визначити, на скільки каналів потрібен відеореєстратор. Якщо в майбутньому ви захочете розширити свою систему спостереження, то, звісно, зупиніться на моделі з великою кількістю каналів. В іншому випадку буде достатньо восьмиканального відеореєстратора. Найбільшу популярність мають моделі з 4, 8 та 16 каналами.
Швидкість запису
Також для спостереження за якимись об'єктами в русі, наприклад, у банку та супермаркеті, або для контролювання складного процесу, необхідно вибрати відеореєстратор з високою швидкістю запису, наприклад, 25 кадрів в секунду. Але це буде лише непотрібна функція в інших випадках і оптимальною кількістю кадрів за секунду буде 6-10 штук, що не займає багато місця на диску.
Дозвіл
Для визначення таких важливих дрібних деталей, як особи людей або номери машин, вам потрібний запис відео з максимальною роздільною здатністю. Але при цьому не забувайте враховувати швидкість запису. Якщо відеореєстратор має роздільну здатність D1 і швидкість запису 25 кадрів на секунду, то, як правило, при цьому роздільна здатність запису буде зведена до мінімуму. D1 (720x576), 4CIF (704x576), 2CIF (640x480) та CIF (320x240) – стандартні дозволи сучасних моделей.
Кодек стиснення
Не забудьте подивитися, який кодек стиснення є в реєстратор. Існує в основному три методи стиснення: MJPEG, MPEG4 та H.264. Перший кодек є одним із базових форматів запису відео. Він базується на стисканні кожного кадру. Велика вага такого відео виправдовує себе якістю. У форматі MPEG4 буде відображена лише картинка загалом та зміни в ній. Такий запис разів на десять менший. Вона не займає багато місця на диску. Покращеним варіантом MPEG4 є формат H.264, який є сучасним методом стиснення відео. Він набагато краще передає колірну гаму, тому отриманий запис має гарну чіткість.
Багатозадачність
Обов'язково при виборі відеореєстратора зверніть увагу, чи може він виконувати кілька операцій відразу. За цим критерієм умовно можна виділити три групи пристроїв: дуплексні, які можуть виконувати лише дві операції одночасно, триплексні – відповідно три, та пентаплексні – п'ять. Ось, наприклад, відеореєстратор, який виконує три дії, може одночасно виводити зображення на підключені камери, записувати те, що відбувається, і робити резервну копію на жорсткий диск.
Додатково
Також великим плюсом буде можливість дистанційно переглядати запис або налаштувати роботу відеореєстратора.
А купити відеореєстратор для відеоспостереження за доступною ціною можна в інтернет-магазині Фортер. Наші консультанти із задоволенням допоможуть вам у виборі!