Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як вибрати захисні ролети для магазину

Новини та статті 24/09/2019

У наш непростий час практично будь-який власник магазину стикався зі зломом чи спробою крадіжки. Сучасні металопластикові вікна, навіть найдорожчі дуже легко розкриваються, треба просто знати, де натиснути монтуванням, злочинці з грубішими методами роботи можуть просто розбити склопакет каменем або цеглою і до збитків від краденого, додасться вартість повторного скління вітрини.

Зараз для захисту магазину від злому використовують металеві грати або захисні прольоти, вони ж рольставні.

Металеві решітки це найбюджетніший варіант, але виглядає це з естетичної точки зору "не дуже", психологічно знаходиться в приміщенні, яке "заковано" може бути неприємно, ну і при бажанні шматочок решітки завжди можна випиляти або за допомогою троса і машини можна смикнути решітки, щоб порушилося місце зварного з'єднання і легко проникнути всередину магазину.

Зараз для захисту вікон, дверей, вітрин магазину прийнято встановлювати металеві жалюзі, чому ми рекомендуємо зупинитись саме на цьому варіанті:

Переваги захисних прольотів:

 • Виготовляються із металопрофілю або алюмінію, мають високий рівень захисту від злому;

 • У денний час доби вся конструкція збирається у спеціальний короб, завдяки чому зберігається зовнішній вигляд приміщення

 • Зручна і простий механізм розкладання та складання рольставни, не складніше ніж рулонних тканинних штор, продавець за пару хвилин може повністю закрити приміщення від сторонніх;

 • Бувають з механічним та автоматичним керуванням, в останньому випадку перетворити магазин на повністю броньовану фортецю за кілька хвилин та натисканням однієї кнопки.

 • Зовнішній бік захисних ролетів може бути практично будь-якого кольору, є послуга брендування та нанесення будь-якого малюнка. Рольставня у вихідні дні або в неробочі години магазину є рекламоносієм для вашого бізнесу. Що важливо, цей тип реклами є безкоштовним. На зовнішній стороні рулонної віконниці, можна розмістити інформацію про години роботи, анонсувати спеціальні акції та пропозиції, показати свої конкурентні переваги, продовжити вивіску за допомогою фасаду будівлі та зробити інтер'єр магазину яскравим та незабутнім для покупців.

 • Рольставні захищають від пилу, шуму, негоди. Також вони мають термоізоляційні властивості.

Як вибрати захисні ролети для магазину:

Зазвичай це захисне устаткування виготовляється відповідно до вимірів. Необхідно точно виміряти два розміри, ширину і висоту, зробити це точно і в міліметрах;

Визначиться з установкою віконниць, куди згортається сам пристрій, буває зовнішнє і внутрішнє. Внутрішнє вважається більш надійним і виглядає привабливіше, а при зовнішній установці, необхідно відібрати 120 мм від довжини ролети.

Вартість самої конструкції залежить від ціни металопрофілю, який буде використовуватися. В економічному варіанті вартість буде бюджетні, а й зламостійкі характеристики набагато нижчі. Також є особливості конструкції, легкий металопрофіль можна використовувати у конструкціях завширшки до 3 метрів, посилений використовується до 6 метрів.

Є особливості і при виборі керування захисними ролетами:

Механічне управління теж буває різним і залежить від ваги ролети:

 • При масі від 6 до 60 кг використовується пружинно-інерційний механізм.

 • При масі до 15 кг – стрічковий привід

 • До 20 кг - шнуровий

 • До 30 кг - карданний

 • До 80 кг – кордовий механізм.

Якщо ви вирішили обладнати свій магазин металевими ролетами з електричним приводом, вибір також широкий, можна встановити:

 • Електропривод із пультовим керуванням;

 • Електропривод із можливістю ручного керування;

 • Автоматичний електропривод;

 • Електропривод з вимикачем для декількох рольставни.

 

Всі електроприводи можуть піднімати конструкції не важчі 150 кілограмів, при цьому мінімальна ширина конструкції 650 міліметрів.

Металеві рольставні це сучасний засіб захисту скриньки, кіоску, магазину, бутіка. Завдяки безлічі переваг і відмінному вигляду, не тільки захистять ваше майно від крадіжки, але ще й покращать зовнішній вигляд магазину. Інтернет-магазин Фортер рекомендує комплексно підходити до питання захисту майна, за допомогою комбінації рольставнів, сигналізації та відеоспостереження, Ви надійно захистите свою власність від протиправних дій на довгі роки.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram