Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як вибрати збройовий сейф: поради та рекомендації

Новини та статті 14/04/2015
Якщо ви надумаєте купувати зброю або ж вона у вас вже є, дуже важливо придбати сейф для цієї зброї. Це необхідно не тільки для гарантування захищеності навколишніх людей і ваших дітей, але, що ще важливо, і для захисту від злодійства. При придбанні сейфу для зброї, який захищає від крадіжки, рекомендується брати до уваги невелику кількість значущих факторів:
  • Переконайтеся, що сейф для зброї можна пригвинтити до підлоги. Найвагоміше для викрадача, що прагне розкрити сейф, - це час, внаслідок цього основна маса злодіїв постараються вивезти сейф на потрібну їм місцевість, де у них стане не лімітований час, щоб його розкрити.
  • Важливо, щоб сейф для зброї був забезпечений сигналізацією. Основна маса збройових сейфів забезпечується автоматичною системою сигналізації, вона включається негайно, як тільки хтось захоче пробратися в сейф. Якщо викрадач захоче зламати сейф, сигналізація дасть про себе знати, що вплине на лиходія серйозний психологічний пресинг. Це, мабуть, відлякає його від крадіжки збройового сейфа. Якщо ваш сейф міцно фіксований болтами, а також є сигналізація - ви забезпечуєте подвійний захист.
  • Замок вашого сейфа повинен бути захищений, тому що викрадачі будуть висвердлювати замок, щоб відчинити двері. Майже всі виробники сейфів зброї використовують неординарні методи оборони внутрішнього механізму замку. Одне з цих захисних приладів - 2 товсті металеві платівки з шаром металевих кульок між ними. Коли свердло доходить шару кульок, воно почне з'їжджати і не дасть дрилі їхати далі. До інших методик оборони відносяться кутові платівки, які ушкоджують свердло і не дають йому дійти до механізму замку.
  • Переконайтеся, що сейф для зброї містить блокатор, прилад, який знову закриє дверцята сейфа, якщо її зламають. Але він і не відстоюватиме сейф для зброї щодня, він допоможе стримати злодія при пограбуванні вашого сейфа.
  • Віддавати перевагу сейфам, в яких міститься істотна товщина металу по всьому корпусу, а не тільки на двері. Товщина металу, повинна бути менше 3,5 мм. Є велика кількість виробників сейфів, що виробляють сейфи зброї з товстими дверима, але вузьким корпусом. Переконайтеся, що бічні сторони сейфа для зброї, її нижня і верхня частина мають необхідну товщину і міцність.
  • У якісному сейфі слід бути менш зварних швів. Умілий викрадач не витрачатиме свого часу, пробуючи пробратися в збройовий сейф через замок, він почне обстежити, де листи металу були зварені спільно. Зварні шви повинні бути видимі.
  • Беззахисні петлі ще раз простий спосіб потрапити всередину сейфа, вони повинні знаходитися на внутрішній стороні. Якщо петлі легко і просто зруйнувати або спиляти, двері сейфа можуть бути розкриті.
Менеджери

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram