Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як використовують тепловізори у воєнну годину?

Думки експертів 22/12/2014

Рис.1 Тепловізор модель Flir i5

На перший погляд індустріальні об'єкти мало чим привабливі, але досить часто вони стають метою диверсій, що згодом може призвести до надзвичайно серйозних наслідків для екології. Охорона стратегічних об'єктів поширюється і на водозабірні станції, хімкомбінати, атомні електростанції та інші важливі об'єкти, вторгнення на які навіть одну людину чи автомобіль може призвести до непоправних наслідків.

Поняття «комплексна система безпеки» означає систему охоронних засобів та заходів, що забезпечує відповідний рівень охорони для людини, майна та ресурсів за допомогою цілого спектру технічних рішень.

Flir E6 тепловизор

Рис.2 Тепловізор модель Flir E6

Запропоновані нами тепловізійні системи включають відеоспостереження для протипожежних цілей, тепловізори для військової сфери, тепловізійні системи, що застосовуються на землі, у повітрі та в морі, комплекси гіростабілізованих тепловізійних систем, що володіють ближньою та далекою дією, модулі та детектори для тепловізорів, інструменти та засоби реєстратори. Наші тепловізори та тепловізійні системи мають досить широкий спектр застосування: їх використовують для охорони периметра та кордонів держави, при прикордонному патрулюванні, охорони військових об'єктів, забезпечення безпеки урядових споруд, для митних оглядів, під час цілодобового відеоспостереження на об'єктах стратегічного призначення, для контролю руху суден , обстеження територій з вертольотів із застосуванням поворотних приладів та тепловізорів та ін.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram