Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як встановити сигналізацію самому? Поради експертів систем безпеки

Новини та статті 15/03/2016

Таким питанням часто задаються власники за умови обмеженого бюджету, але за необхідності убезпечити своє майно, або за величезного бажання зробити установку власноруч. Найбільша ймовірність успішної установки у власників бездротової сигналізації, яка не потребує великої кількості кабелів та інших технологій.

Для початку перед власником стоїть вибір із кількох типів запропонованих сигналізацій. Тут важливим фактором є вартість тієї чи іншої системи. Звичайно, найдоступнішим варіантом є придбання провідних систем, але, як уже згадувалося, встановлення такої системи потребує мінімальних технічних навичок. Найбільш затребуваним типом є GSM-сигналізація.

GSM-сигнализация принцип работы

Далі необхідно замислитись про проектування всієї системи на об'єкті. Якщо Ви є господарем приватного будинку, найбільш поширені місця встановлення – біля вхідних дверей, рідше – біля вікон. Також варто подумати про придбання додаткової комплектації у вигляді датчиків (рухи, відкриття дверей/вікон, пожежні). Установка сигналізації своїми руками не проводиться відразу, спочатку бажано зробити пробне складання, для того щоб познайомитися з деякими особливостями і не стикатися з проблемами вже під час монтажу. Тут необхідно з'єднати всі датчики з проводами, але робити це за інструкцією, яка знаходиться в коробці придбаного пристрою. Тут важливо простежити, щоб не виникло короткого замикання. Якщо Ви впевнені, що все зробили як потрібно, озброїться необхідними інструментами, тут корисними будуть щипці та ізолятори, і сміливо вирушайте проводити самостійний монтаж сигналізації.

Монтаж GSM-сигнализации

Якщо Ви вирішили встановити на вулиці, то подбайте про те, щоб головний блок знаходився під критою поверхнею, щоб уникнути поломок, що виникають при несприятливих погодних умовах. Далі слід запитати його із щитком. У GSM-сигналізації знаходиться джерело безперебійного живлення, так що у разі відключення спільного живлення Ваша система все ще буде здатна забезпечити належну безпеку.

При придбанні обладнання в інтернет-магазині Фортер ми запевняємо Вас у її справності та працездатності. Якщо у Вас виникнуть питання щодо встановлення та монтажу системи сигналізації, сміливо телефонуйте нашим фахівцям, які в свою чергу дадуть належну консультацію та не залишать наодинці із системою та питаннями, які можуть виникнути.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram