Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як встановити відеоспостереження? Є відповідь!

Новини та статті 21/09/2015

Нещодавно мій друг вирішив купити відеореєстратор та встановити систему відеоспостереження у будинку, але зіткнувся з масою проблем. Для їхнього усунення він вирішив порадитися зі мною. Звичайно ж, я розповів йому дуже багато чого цікавого про монтаж систем відеоспостереження, тому готовий поділитися цією інформацією і з іншими.

  

З чого розпочати монтаж обладнання?

Як виявилося, головним завданням при встановленні цього обладнання є якісне харчування. Ось чому при монтажі відеосистеми необхідно усвідомити всю серйозність питання електричного живлення. Якщо буде занадто висока напруга, відеокамера перестане функціонувати, оскільки повністю вигорить. Поява шумів на картинці, асинхронізація, а надалі пропадання зображення – наслідок того, що подано низьку напругу. Але ця вищезгадана проблема в основному стосується лише пристроїв, які працюють від 12 вольт, тобто зовнішнього відеоспостереження та ІЧ-підсвічування.

Взагалі-то, будь-яка відеокамера отримує набагато меншу напругу внаслідок того, що провід, який живить пристрій, як і провідник, має опір, внаслідок чого і губляться кілька вольт.

Після монтажу камери працюють ідеально. Але, як тільки похолодає, вмикається підігрів. Це надає несприятливий ефект на роботу системи, оскільки виникають проблеми зі зниженням напруги, що подається. Вся установка перестає працювати.

Якщо раптом напруга впала на 2 вольти, то камери продовжуватимуть коректно працювати. Але за його зниження до 8,5 вольт почнуться неполадки. ІЧ-підсвічування в той же час функціонуватиме навіть, якщо воно трохи знизиться.

Незважаючи на те, що існує не один варіант, як відновити правильну роботу ІЧ-підсвічування, насправді раціональним виходом буде постійна підтримка вольтажу вище нуля.

 

Як встановити блок живлення?

Для того, щоб запобігти неполадкам у роботі системи відеоспостереження дуже часто використовують джерело живлення з підвищеною вихідною напругою. Найчастіше вибирають таке обладнання із показником 13,6-13,8 вольт. Коли ви монтуватимете блок живлення комплекту відеоспостереження, у вас не повинно бути жодних проблем. Особливу увагу приділіть вибору кабелю живлення, точніше його перерізу. У принципі, камера зможе коректно працювати при підвищеній напрузі, але з прожектором буде проблема його постійного перегріву. Звичайно ж, при цьому ніхто не гарантуватиме вам стабільність подачі внаслідок різниці потенціалів між двома точками електричного кола.

Більш оптимальним варіантом буде змонтувати блок живлення безпосередньо поряд із відеокамерою. Це вирішить багато труднощів, пов'язаних із нестабільністю напруги. Також це забезпечить вам правильне та стабільне харчування на відеокамері. Тільки проблемою може бути нестача місця для монтування блока живлення, проте при цьому зникнуть неполадки під час увімкнення підігріву та підсвічування.

Дуже часто зараз багато хто почав використовувати вуличне джерело харчування. Такий підхід швидко поширився через те, що в короткій лінії живлення не втрачається напруга, внаслідок чого вона залишається стабільною. Крім того, при цьому здатний і дуже просто монтувати, а також налагоджувати системи відеоспостереження.


Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram