Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як захистити IP-камери від несанкціонованого перегляду?

Новини та статті 06/06/2016

Домінування мережевих систем відеоспостереження, що працюють на базі IP-протоколу передачі інформації, має одну несподівану сторону - зросла кількість любителів підглянути відео з чужої відеокамери або реєстратора. Захист IP-камери від перегляду відеоінформації сторонніми особами – цьому питанню сьогодні необхідно приділяти більше уваги.

Чому різко зросла кількість «замахів» на мережеві системи охоронного телебачення? Причин кілька:

  • велика кількість людей, які впевнено орієнтуються в комп'ютерних технологіях;
  • насиченість ринку системами (камерами, відеореєстраторами), чий інтерфейс управління та налаштувань відкритий з метою комерційного просування, поширення та простоти користування пристроєм під стандартними заводськими паролями;
  • захист IP-камери від злому ускладнений простим доступом до її роз'ємів.

Дійсно, пристрій розміщується практично на очах у людей, доступність до його роз'ємів обмежена найчастіше висотою розміщення камери і складністю підходу до неї (на стовпі, на вузькій фермі, в зоні присутності великої кількості відвідувачів магазину та інших об'єктів). Завжди потрібний захист IP-камери від перегляду, коли його можна здійснити, знаючи адресу пристрою та його маркування. Тоді залишається лише застосувати заводський логін та пароль.

Цінність персональних даних часто складно оцінити. І якщо Ви пройшли етап придбання системи охоронного цифрового телебачення, необхідно приділити час і увагу захисту IP-відеоспостереження. Що для цього потрібно зробити?

1. При придбанні камери користуватися грамотною консультацією, що, наприклад, практикують в інтернет-магазині Фортер. І вибрати пристрій із функцією шифрування відеопотоку. Обладнання має також підтримувати специфікацію WPA2 – це захист IP-камери від злому при організації доступу відеоінформації через мережу інтернет. У лінійках моделей камер у каталозі Forter від Hikvision, RCI, CoVi Security, Dahua такі екземпляри є.

IP-камера Dahua

2. Після встановлення камери змінити логін та пароль на власні. Обов'язково з великими символами та цифрами, щонайменше 10 шт. Без використання кличок тварин, дат - всіх слів, що легко підбираються, і їх формацій.

3. Максимально захистіть всі роз'єми, через які можна отримати відео (RJ45, HDMI тощо). А також доступ до вбудованої картки пам'яті SD, microSD формату.

Захист IP відеоспостереження – кілька простих дій, які дозволять не лише захистити Ваше відео від публікації в ютубі сторонніми, але заборонять підглянути введення Вами коду домашнього сейфа, інтимні моменти Вашого життя!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram