Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як захистити квартиру від крадіжки?

Новини та статті 28/01/2015

Рис.1 Як захистити квартиру від крадіжки

При створенні захисту від злочинного світу професіонали радять створити три її рубежі. Перший рубіж створюється на шляху проникнення злочинця до квартири за допомогою інженерних засобів захисту: дверей, ґрат, замків, на надійність яких впливають фінансові можливості власника квартири.

На другому рубежі захистом від злому квартири стає сигналізація – професійний захист за допомогою пультів централізованої охорони та правоохоронців та охоронних підприємств. Сигналізація складається з контрольної панелі, датчиків відкриття дверей, датчиків руху та розбиття скла, датчиків займання. Передача сигналу на пульт централізованого спостереження здійснюється двома способами: традиційним за допомогою телефонних ліній і сучаснішим через радіоканал. Використання камер відеоспостереження значно підвищує надійність захисних заходів, збільшує інформативність сигналів з точним зазначенням причини виниклої тривоги і місця її виникнення.

Altronics AL-200 KIT комплект сигнализации

Мал. 2 Комплект сигналізації Altronics AL-200 KIT

За спрацюванням датчиків тривожний сигнал надходить на пульт централізованого спостереження, після чого місце події виїжджає оперативна група. Час її прибуття на об'єкт не перевищує 7 хвилин. Ця послуга не є безкоштовною: за обслуговування сигналізацій охоронні підприємства стягують щомісячну плату.

В іншому варіанті квартира обладнується тривожною сигналізацією, яка передбачає відправлення тривожного сигналу на центральний пульт після натискання кнопки екстреного виклику, яка або встановлюється у квартирі, або пропонується у вигляді радіобрелока, який власник носить із собою.

Комплект сигнализации Altronics AL-851 KIT

Мал. 3 Комплект сигналізації Altronics AL-851 KIT

Третім кордоном є страхування. Оскільки жоден засіб безпеки не здатний забезпечити абсолютний захист нерухомості, страхова компанія пропонує повну матеріальну відповідальність за збереження майна страхувальника.

Як додатковий захист фахівці технічних служб пропонують скористатися засобами відеоспостереження, головною метою яких є попередження зламів, запис всього, що відбувається в квартирі, на згадку про реєстратора. Власник із повернення додому може переглянути у відеозаписі, хто за його відсутності наносив візит, дзвонив у квартиру або просто спостерігав осторонь. Таким чином можна дізнатися про підготовку злому до квартири.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram