Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як захистити установу від крадіжок та нападів

Новини та статті 09/10/2019

Все частіше керівники ставлять собі питання - "Як краще захистити установу від крадіжок та нападів?" Інтернет-магазин Фортер має великий вибір готових рішень для захисту малого, середнього та великого бізнесу. Директори підприємств звертаються до власних служб безпеки, для розрахунку ймовірних ризиків, закупівлі необхідного обладнання, встановлення та налаштування.

Для грамотного прорахунку ризиків необхідно або самому скласти список вразливих місць у приміщенні або залучити до цього фахівця. Найвразливіше місце у приміщенні, це вхідна група. Є 1001 метод для злочинця зламати замок і відкрити двері, щоб проникнути в кімнату.

Перше з чого ми радимо розпочати побудову системи безпеки, це встановлення системи управління та контролем доступу. До цього обладнання входить багато типів пристроїв:

Як працює система СКУД яка складається з турнікету, зчитувача та контролера. Встановлюють турнікет зазвичай у холі чи фойє будівлі, співробітників постачають ключами ідентифікаторами, стороння людина не зможе пройти непоміченою. Цей пристрій суттєво прискорює проходження до робочих місць. Раніше для цього необхідно було підійти до охоронця та виписати перепустку, де треба було зафіксувати час, відділ тощо, завдяки цьому обладнанню здійснюється не тільки захист установи, а й контроль обліку робочого часу.

Завдяки використанню систем СКУДу, можливо мінімізувати ризики нападу та проникнення на підприємство сторонніх осіб.

 

Системи відеонагляду

Завдяки системам відеоспостереження, можна не тільки вести цілодобовий моніторинг за тим, що відбувається на об'єкті, а й патрулювати периметр території підприємства. У відеокамерах є функція "запис по руху" і "тривога по руху", а використовуючи програмне забезпечення для відеоаналітики можна обчислити підозрілі особи, виявити підозрілі предмети та багато іншого. Коли встановлюється система відеоспостереження на заводі чи фабриці, кількість персоналу охорони скорочується у рази.

Система відеоспостереження зазвичай складається з відеокамер і записуючого пристрою (відеореєстратора). Кількість камер, кут кута огляду, довжина ІЧ підсвічування – це параметри від яких залежить якість одержуваної картинки. Для того, щоб точно визначиться з необхідними камерами, ми рекомендуємо звернутися до професіоналів.

Системи сигналізації

Сигналізації бувають: автономні, gsm сигналізації та з передачею даних на пульт охорони. Принцип роботи у всіх схожий, охоронний датчик виявляє рух і передає сигнал тривоги на охоронну централь. Вартість комплекту сигналізації залежить від кількості датчиків. Датчики бувають: рухи, відкриття, вібрації, розбиття, диму, газу, температури, ІЧ-бар'єри. Використовуючи різні типи охоронних детекторів, ви зможете побудувати повноцінну систему захисту вашого підприємства.

Системи контршпигунства

У наш непростий час контршпигунство є одним із способів крадіжок на підприємствах. Жучки, радіозакладки і пристрої телефонів, що прослуховують це зустрічається не тільки в шпигунських фільмах. На сайті інтернет-магазину Forter Ви знайдете широкий асортимент товарів для протидії промисловому шпигунству та захисту переговорів.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram