Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як захистити від злому домофонну систему

Новини та статті 02/07/2019

Давайте розберемося, чому потрібен домофон і навіщо його захищати. Домофон - це сучасна система безпеки, складається з дзвінкового пристрою (панель дзвінків, є аудіо та відео) та приймальний пристрій (домофон, дзвінок трубки). Домофонні системи поділяються на

  • Одноабонентські

  • Багатоабонентські

Домофонна система для одного абонента є локальним засобом захисту і встановлюється безпосередньо перед входом в офіс, на хвіртку приватного будинку або перед дверима квартири.

Які загрози чекають на таку домофонну систему?

 

  • Вандалізм або крадіжка панелі виклику. Ми радимо купувати та встановлювати антивандальні панелі та монтувати їх урізним способом. Більшість моделей домофонів починають безперервно дзвонити, якщо втрачено сигнал з панелью виклику, зможете встигнути зловити злодія на місці злочину.

  • Зловмисники можуть бризнути балончиком на камеру панелі виклику і залишитися непоміченими. Якщо у вас на домофоні, темна картинка і хтось наполегливо дзвонить чи стукає у двері, краще не відчиняйте, швидше за все це злочинці. Хороша порада, залишити на камері захисну плівку або приклеїти шматочок прозорого скотчу, якщо навіть викликану панель пофарбують, то об'єктив камери залишиться чистим.

  • Достатнє освітлення місця, де встановлена панель виклику.

 

Універсальне рішення для захисту панелі виклику це встановлення системи відеоспостереження або муляжу відеокамери (бюджетний варіант) та таблички об'єкт під охороною. Злочинці побачивши такий арсенал захисту, як правило, підуть шукати легшу жертву.

 

Домофони з клавіатурою встановлюють на двері багатоквартирних будинків. Є кілька способів зламати домофон для того щоб проникнути в під'їзд.

  • Фізичний метод. За умови правильної установки електромагнітний замок витримує від 200 до 400 кг. Одна людина не зможе відкрити такий замок, не варто встановлювати довгі ручки на двері, за які можуть ухопитися кілька людей і перевірте можливість прикласти важіль для відкриття дверей. Для дверей під'їзду відмінно підійде гладка та кругла ручка, на неї можна й сумки повісити, доки шукаєш ключ від домофону.

  • Код доступу. Існує думка, що існують сервісні коди, за допомогою яких можна проникнути в будь-який під'їзд. По-перше ці коди існують, але для кожної моделі, виробника - вони різні, як правило код до вашого домофона знає той хто домофон встановлював. Це "вікно" в програмному коді домофону, залишає виробник для простоти обслуговування обладнання. проникає в під'їзд користуючись не магнітним ключем, а кодом, зверніться в монтажну організацію, вони ці коди можуть відключити.

  • Універсальний ключ. Це ключ, на який співробітник домофонної компанії для своєї зручності записує коди, домофонів у нього на обслуговуванні. Фізично не може існувати ключ для всіх домофонів. Якщо універсальний ключ існував, його можна було роздати поліції, медпрацівникам, пожежникам, співробітникам ЖЕКів. Ми можемо запропонувати, що універсальний ключ може продати недобросовісний працівник компанії, яка встановлює домофони. Тому радимо замовляти установку у перевірених компаній, з великим досвідом роботи.

  • Вандалізм. Викличні панелі для багатоквартирних домофонів випускаються у захищеному виконанні, там якісний та товстий метал, броньоване скло. Бувають випадки коли неадеквати, намагаються перевірити на міцність панель виклику, б'ють молотком, сокирою, ломом. Для захисту від цієї категорії громадян, ми рекомендуємо встановити відеоспостереження або його бюджетний аналог муляж відеокамери та обов'язково кілька табличок, з написом "об'єкт під охороною" та "ведеться відеоспостереження".

  • Вимкнення електрики. При аварійному або плановому відключенні домофон знеструмлюється, замок розмагнічування, заходь хто хочеш, бери що хочеш. Ми рекомендуємо разом із системою відеоспостереження встановлювати безперебійний блок живлення для захисту від таких ситуацій.

 

защита домофона

 

Чому важливо довірити встановлення професіоналам?

 

Найважливіше для безпеки домофонної системи, доручити установку професіоналу. Тоді ви будете впевнені, що електронний прилад не згорить від переплутаних контактів, панель виклику буде надійно закріплена і охоронятиме спокій власника житла. Також необхідно підбирати обладнання згідно з умовами експлуатації та виключити пряме попадання вологи.

Якщо у Вас залишилися питання щодо підбору, встановлення чи використання домофонних систем, зателефонуйте за номером, вказаним на нашому сайті, наші менеджери з радістю проконсультують Вас.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram