Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як запобігти крадіжці з датчиком руху

Новини та статті 11/06/2019

Как предупредить кражу с датчиком движения?

Встановлюючи систему сигналізації в житлі, Ви маєте можливість комплектувати її різними видами датчиків - датчик відкриття вікна, датчик витоку газу, датчик затоплення, створені захищати від будь-яких форс-мажорів та зловмисників, але більшою популярністю серед усіх датчиків користується датчик руху, що застосовується для визначення проникнення сторонніх осіб на територію, що охороняється. Датчики руху широко використовуються не тільки в системах сигналізацій, що встановлюються у житлі, а й для бізнесу – офіс, склад, автопарк.

Пристрій та принцип дії

Датчик руху – пристрій, які реагують зміну навколишнього фону. Принцип функціонування заснований на аналізі хвиль різних типів, які датчик приймає із зовнішнього середовища. Залежно від типу хвилі датчики поділяються на інфрачервоні, ультразвукові, комбіновані, радіохвильові та фотоелектричні, що реагують на світло. Сучасні датчики здатні розпізнавати та не реагувати на рухи свійських тварин.

Інфрачервоний тип датчика заснований на визначенні температури об'єкта - оптична система фокусується на випромінюванні та спрямовує на RIP-сенсор. Ультразвуковий заснований на принципі звукової локації та аналізує відображення акустичних хвиль, в принципі так само, як і радіохвильовий, який аналізує відображення радіохвиль. Датчики руху, що функціонують на мікрохвильовому рівні випромінювання, ефективно застосовують у випадках захисту великих територій.

У сучасних системах сигналізації часто використовуються датчики з комбінуванням різних технологій розпізнавання рухів, що зменшує можливість помилкових спрацьовувань. Спосіб отримання сигналу ділить датчики руху на:

  • активні, що реєструють відбитий сигнал від об'єктів, випромінюваний самим датчиком
  • пасивні, що реєструють на власне випромінювання об'єкта
  • комбіновані

За способом підключення датчики бувають провідні та бездротові.

Чому датчик руху це не лише безпека

Датчики руху – це не лише захист, безпека, комфорт, а й економність. Використовуючи датчик руху є можливість економити на електроенергії – наприклад датчик руху, встановлений у парі зі світильником у під'їзді багатоквартирного будинку, дозволить включати світло, коли до під'їзду заходитимуть люди, або ж другий приклад – квартира чи приватний будинок, обладнаний системою сигналізації з відеоспостереженням. при встановленому датчику руху камера відеоспостереження буде вмикатися при спрацьовуванні.

Вибираючи охоронний датчик руху, слід звертати увагу на такі характеристики як:

  • режим температури та вологості,
  • кут огляду – визначте заздалегідь місце встановлення і тому визначтеся з типом монтажу,
  • робоча напруга,
  • затримка відключення навантаження – найчастіше серед характеристик товарів зазначений тимчасовий діапазон налаштувань, що задається.

Датчики рухів на кшталт використання є як внутрішні, і вуличні. Вуличні найчастіше використовуються в приватних будинках, на дачах виконуючи роль відлякування порушників, так би мовити профілактика, при спрацьовуванні датчика, ввімкнеться світло тим самим оповіщення зловмисника про встановлену систему безпеки, що має підштовхнути зловмисника піти ні з чим і більше ніколи не повертатися.

датчики движения

Встановлена сигналізація на об'єкті – серйозний запобіжний захід та збереження Вашого майна. Квартирний злодій буде наляканий, а у разі встановленої системи з відеоспостереженням – зафіксовано. На ринку охоронного обладнання представлений широкий асортимент датчиків, фахівці інтернет-магазину Фортер із задоволенням проконсультують і дадуть пораду який пристрій та навіщо краще вибрати.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram