Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як застосовуються системи відеоспостереження у медичних закладах

Новини та статті 09/01/2015

Мал. 1 Застосування систем відеоспостереження у медичних закладах

Для чого у медичних закладах встановлюють камери відеоспостереження.


В цілях безпеки

Камера відеоспостереження - це якісний та надійний засіб, який дозволяє швидко та оперативно відреагувати на складну ситуацію. За допомогою цього пристрою можна ефективно контролювати події, що відбуваються усередині території лікарні.


Контроль якості роботи працівників

У режимі реального часу головний лікар чи завідувач може спостерігати, як працює персонал. За допомогою камер можна виявити недоліки роботи співробітників, визначити якість медичних послуг. Це дуже зручно в тому випадку, коли начальник не може бути безпосередньо на місці роботи. Доступ до відео трансляції можна отримати за допомогою ноутбука чи комп'ютера. Камери забезпечують контроль здоров'я пацієнтів. Відеомонітор, який встановлений на столі у чергового, дозволяє лікарям швидко реагувати на складні ситуації та своєчасно надавати допомогу, що покращує процес роботи. Особливо необхідно встановлювати камери відеоспостереження у палатах із тяжкохворими пацієнтами.


Поліпшення взаємодії між лікарем та пацієнтом

Камера, яка буде встановлена в кабінеті лікаря, допоможе підвищити рівень дисципліни не лише хворих, а й медперсоналу. Відеозаписи стануть у нагоді при виникненні конфліктних труднорозв'язних ситуацій.

Covi Security FVK-3303 PRO KIT комплект видеонаблюдения

Мал.2 Комплект відеоспостереження Covi Security FVK-3303 PRO KIT


Фіксування хірургічних операцій

Сучасні камери оснащені різними матрицями та об'єктивами, за допомогою яких можна отримувати зображення високої якості. Вони застосовуються під час відеодокументації проведення операцій. Отриманий матеріал використовують для створення наукових фільмів, що навчають. Цю практику використовують для навчання студентів медичних інститутів: у режимі онлайн досвідчені хірурги проводять операцію, а учні можуть спостерігати за процесом в іншому кінці земної кулі. Для зручності зйомки використовують кілька відеокамер, встановлених під різними кутами.


З'єднання з інтернет-ресурсом медичного закладу

Сучасне програмне забезпечення систем відеоспостереження дозволяє інтегрувати відеореєстрацію з інтернет-ресурсом. Доступ за трансляцією ситуації в палатах, наприклад, можна буде здійснювати з паролем. Родичі хворого можуть спостерігати за його станом та процесом лікування в режимі он-лайн.

З розвитком технічного прогресу, сучасні системи відеореєстрації не обмежуються лише охоронною функцією, а й дозволяють вирішувати багато інших завдань, зокрема підвищення якості праці робітничих колективів.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram