Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Яке вибрати обладнання під час встановлення відеодомофону?

Думки експертів 09/01/2015

Рис.1 Яке вибрати обладнання під час встановлення відеодомофону

В даний час спектр обладнання відеодомофонів дуже великий. Його поділяють на такі види:


Формат відеодомофонів

  • чорно-білі моделі відеодомофонів;
  • кольорові відеодомофони;
  • чорно-білі та кольорові моделі, що мають функцію hands free.

Моделі з функцією hands free, що в перекладі означає «вільні руки», полюбилися багатьом споживачам за зручність та багатофункціональність. Це дуже зручно у тих ситуаціях, коли руки зайняті, а терміново потрібно відповісти на виклик. Незручні моделі з трубками вирушили у минуле, на зміну їм прийшли високотехнологічні моделі відеодомофонів. Їх найчастіше встановлюють там, де є великий потік відвідувачів. Їх вартість вища за ті зразки, які забезпечені трубками. Але й переваги користування очевидні.

Slinex SL-10M видеодомофон

Рис.2 Відеодомофон модель Slinex SL-10M


Пристрої, що підключаються

Після того, як Ви визначилися з форматом пристрою, потрібно вирішити, скільки відеодомофонів потрібно підключити паралельно один одному. Також необхідно з'ясувати, кількість панелей і камер для додаткового підключення. Моделі бюджетного порядку можуть підтримувати встановлення однієї панелі виклику, більш дорогі моделі здатні підтримувати до чотирьох моделей або відеокамер. Деякі моделі передбачають підключення навіть чотирьох відеодомофонів паралельно одна одній. При цьому зберігається функціональність чи підключення трубки інтеркому.

Arny AVD-NG1091 видеодомофон

Відеодомофон модель Arny AVD-NG1091


Додаткові можливості

Навіть дуже проста модель відеодомофона має можливість збільшення функціоналу за рахунок встановлення блоку пам'яті (32 або 64 кадри) для того, щоб відеоінформація про відвідувачів була збережена навіть тоді, коли клієнт буде відсутній вдома.

Якщо у Вашому будинку вже відбулася установка відеодомофона, але ви хочете не тільки чути, а й бачити, хто до Вас приходить, необхідно встановити модуль сполучення з домофоном, який встановлений у під'їзді.

Окремі моделі відеодомофонів пропонують можливість вибрати мелодію дзвінка і для SD карти, що надає можливості фото і відеозапису.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram