Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Які бувають виявники прихованих відеокамер?

Новини та статті 24/09/2015

До мене до офісу нерідко звертаються підприємці, які хочуть захистити від чужих очей свої комерційні таємниці чи гарантувати своїм клієнтам неофіційність. Ті пристрої, які пропонуються у вільному продажу, вже неактуальні та відстають від розвитку техніки, оскільки обладнання такого призначення спочатку розроблялося лише для військових. Тому я пропоную своїм замовникам інноваційні виявники прихованих відеокамер, у яких використовуються нові технології. Вони працюють за трьома базовими принципами.

 

Бінокулярні детектори

Першою категорією є бінокулярні детектори. Все відеозаписувальне обладнання має деякі оптичні елементи, які при попаданні на них світла заломлюють і в деякій мірі відображають його. Таку непомітну для людини камеру виявник знайде дуже швидко, після чого вона проінформує світловим сигналом. Але це недосконалі прилади, тому якщо за вами шпигунить камера через поверхню, наприклад одягу, то детектор не виявить її. Однак така модель буде оптимальним варіантом для магазину, або дамської кімнати.
 

Лазерні детектори

У лазерних приладах типу «Діамант» використовується перспективніша лазерна методика, завдяки якій можна також виявляти відеоприлади або їх компоненти, які дуже добре заховані в затишних містечках, або якщо спостереження ведеться з сумочки. Радіус визначення в лазерному детекторі такий самий, як і у бінокулярного, але в цей же час він може виявити більш удосконалені пристрої відеоспостереження.

Лазерный детектор
 

Радіохвильові детектори

Однак проблему пошуку відеокамер, що шпигують, на великих відстанях вирішують тільки радіохвильові детектори. Як вище вже говорилося, бінокулярні та лазерні можуть засікти лише працюючий відео-жучок у радіусі близько десяти метрів, чого часто буває замало. Радіохвильова модель може виявити електромагнітне поле будь-якої не тільки працюючої, а й вимкненої камери на відстані до двадцяти метрів. Також пристрій із таким принципом дії дозволяє обчислити професійне висококласне відеообладнання для шпигунства.
 

Інноваційні моделі 

Але нещодавно на ринку, крім трьох вищеперелічених виявників, з'явилися нові детектори відеокамер типу «nano», принцип роботи яких заснований на двох технологіях: лазерної та радіохвильової. Їх вага набагато менша за інші схожі прилади. Він становить лише 70 грамів.

Обнаружитель скрытых камер
 

Такий нановиявник може працювати автономно протягом дванадцяти годин і виявляє як включені, так і вимкнені прилади, що шпигують. Завдяки маленьким розмірам, ви зможете легко сховати його в кишені піджака. Для оперативності повідомлення про наявність підозрілих відеопристроїв, він проінформує вас на мобільний телефон або через інтернет.

Якщо Ви вирішили купити виявник прихованих відеопристроїв, керуйтеся цими знаннями та вибирайте більш удосконалені моделі, які завдяки новітнім унікальним технологіям забезпечать максимальну конфіденційність Вашої інформації.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram