Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Які існують методи передачі відеосигналу?

Новини та статті 18/12/2014

Мал.1 Комплект відеоспостереження з аналоговими камерами модель SVK-5002KIT

Аналогова передача відеосигналу здійснюється трьома методами:

  • Традиційним, з використанням коаксіального кабелю, який, до речі, застосовується у більшості систем відеоконтролю. Так, кабель РК-75-4-11 здатний транслювати відео на відстань до 400 м, кабель RG-6 – на відстань до 100 м. Зараз популярністю користуються комбіновані кабелі, що з'єднують у собі коаксіальний та проводи для подачі живлення до камер.
  • Перевага такого кабелю полягає у простоті, надійності та відсутності додаткових пристроїв. Недоліком є дорожнеча кабелю та обмеженість дальності передачі.
  • По кручений парі, тобто з використанням будь-якого кабелю з двома скрученими між собою жилами. Використання передавачів та приймачів сигналу зробило цей метод досить популярним. Пасивні пристрої допомагають транслювати сигнал на відстань до кількох тисяч метрів.
  • Невисока вартість та великі відстані передачі є сильною стороною цього способу трансляції, у необхідності застосовувати додаткові прилади є сильна.
  • По радіоканалу, з максимальною дистанцією в 100 м. Цей варіант мало придатний у приміщеннях та умовах міських забудов, а тому у професійних системах безпеки не використовується. Перевага бездротового зв'язку тут повністю нівелюється ненадійністю, непередбачуваністю та малою дистанцією передачі сигналу.

CoviSecurity NVK-3003 WiFi IP KIT видеонаблюдение с цифровыми камерами

Рис.2 Комплект відеоспостереження із цифровими камерами модель CoviSecurity NVK-3003 WiFi IP KIT

Для передачі цифрових відеосигналів застосовуються такі способи:

  • IP-камери, що перетворюють аналоговий відеопотік на цифровий, для яких використовується стандартний кабель для комп'ютерних мереж, що обмежує дистанцію передачі до 100 м.
  • Цей метод відрізняється перешкодою та захистом від несанкціонованого доступу до інформації, а також можливістю використання вже прокладених комп'ютерних мереж та камер з високою роздільною здатністю. Недоліком є дорожнеча обладнання, невеликою відстанню передачі та складністю у поєднанні в одній мережі обладнання від різних виробників.
  • За допомогою Wi-Fi, що показало більш високу надійність порівняно з аналоговим методом, у зв'язку з чим Wi-Fi відеокамери використовуються в сучасних системах відеостеження. Деякі моделі таким чином передають відеосигнал на відстань до 30 км, що є незаперечною гідністю, як відсутність проводів передачі сигналу. Недоліки способу - у високій ціні обладнання, можливих збоях, обмеження швидкості, але найслабша сторона - пряма видимість між передавачем і приймачем.
  • За допомогою камер GSM, що дозволяють використовувати як канал мережі мобільних операторів. Це досить перспективний метод, який відштовхує хіба що дорожнечею обладнання та низькою швидкістю передачі, але ці параметри з кожним роком покращуються.
  • Використання мережевих відеореєстраторів з підключенням аналогових камер та передачі цифрових відеоданих по комп'ютерних мережах. На даний час цьому метод вважається найоптимальнішим з погляду ціни, якості та способу трансляції відеосигналу.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram