Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Які перспективи хмарних СКУД? Частина 1

Думки експертів 09/04/2015

Аналітики дослідницької компанії IHS упевнені, що повсюдне використання хмарних СКУД – лише питання часу. Цьому сприятимуть кілька ключових факторів, головні з яких – масовий перехід на системи ACaaS та віртуалізація серверів.

Цей процес торкнеться не лише сфери безпеки, а й багато інших, як суміжні, так і діаметрально протилежні галузі. Значне зростання хмарних технологій за рахунок масових споживачів було зафіксовано ще у першій половині минулого року – тоді воно становило майже 13%.

Поступова коммодизація апаратних засобів стала причиною того, що все більша увага приділяється сервісам та швидкості повернення інвестицій. Обом цим вимогам ідеально відповідають хмарні технології, тому як постачальники, так і продавці все більше уваги приділяють віддаленим системам обробки та зберігання інформації. Це дозволяє прогнозувати високі темпи зростання ACaaS-сектору.

 

З якими проблемами хмарних СКУД можна зіткнутися?

Незважаючи на те, що люди, пов'язані з охоронними системами за своєю діяльністю, мають досить консервативний склад мислення, це ще не найбільша проблема. Питання в тому, що не менш архаїчно мислять ті, хто має займатися інсталяцією, інтеграцією та постачанням таких сервісів. Звикнувши мати справу виключно з «залізками», вони зараз почуваються не у своїй тарілці. І лише найпросунуті з них вже усвідомили, що майбутнє – не за «коробковими» рішеннями, а за продажами концепцій, послуг та необхідних клієнту опцій.

Ще одна важлива тенденція, на яку варто звернути увагу. З розвитком хмарних технологій зростає роль ІТ-шників, які зможуть оперативно вирішувати всі питання - як з резервуванням даних, так і захистом інформації від хакерських і вірусних атак.

Найбільш чуйна до інновацій готельна сфера вже вловила нові тенденції та почала масово замінювати механічні та кодові замки на електронні, з доступом через Bluetooth. Навіть традиційно консервативний банківський сектор почав запроваджувати бездротові системи ідентифікації особистості.

Одним словом, СКУД неминуче використовуватиме хмарні технології, це лише питання часу. Можливо, це станеться не так швидко, як це здається фанатам «хмари», але й не затягнеться на десятиліття, як легковажно гадають шанувальники старих систем.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram