Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Які сигналізації бувають для автомобіля?

Новини та статті 05/05/2016

Автомобіль – унікальний виріб автопрому. Одночасно він – засіб розкоші. В інше – простий засіб пересування. Приходять складні фінансові часи для власника недорогого вітчизняного авто з мінімум 10-річною історією – і він чарівним чином знову перетворюється на предмет розкоші, що пересувається! Тому досвідчені автовласники вважають за краще не ризикувати цим майном, а убезпечити його за допомогою різних автомобільних сигналізацій. Тим більше, що й страхові компанії на наявність останніх дивляться доброзичливо.

І тут постає питання відповідності рівня необхідного захисту, який може забезпечити «автосигналка», із реальною вартістю збитку у разі крадіжки машини, спалення, руйнування у ДТП та інших неприємностей.

Впоратися із завданням вибору певної марки та виду пристроїв попередження перелічених небезпек допоможе знання їх класифікації та функціональних можливостей.

Так, купити сигналізацію для автомобіля в нашому онлайн-каталозі можна кількох видів:

Без зворотного зв'язку (односторонній). Така система дуже недорога, проста в установці та експлуатації. Основні її функції:

  • постановка авто, що залишається водієм і пасажирами під охорону;
  • постійний контроль за цілісністю елементів кузова машини – дверей, шибок, коліс тощо;
  • світлова та звукова сигналізація про спробу розтину, викрадення машини.

Односторонняя автосигнализация

Даний вид обладнання може включати брелок, контролер і ряд кінцевих пристроїв (датчиків розбиття скла, удару, об'єму і т.д.). Така автосигналка не є добре захищеною – її односторонній канал зв'язку (працює з брелока лише на закриття) легко розкривається кодграбером. Тому її переважно встановлювати на недорогі вітчизняні моделі, або іномарки з розряду «старшого», до того ж рідко залишаються надовго.

Тим часом, така сигналізація має можливість її «доробки», при цьому місця для прояву фантазії для людини з «золотими руками» - більш ніж достатньо.

Двостороння. Цей тип автомобільної сигналізації вже краще захищений з погляду криптозахисту (методу шифрування каналів зв'язку). Її назва - "говорить" - власник не тільки ставить і знімає машину з охорони за допомогою брелока (віддалено), але і отримує сигнали тривоги, сервісні повідомлення на брелок з міні-екраном або світловими індикаторами. Так, на екрані найчастіше відображається умовний кузов авто з позначенням дверей, капота, кришки багажника і т.д., на яких при спробі злому відображається індикація частини кузова, що відповідає реальному пошкодженню.

Двусторонняя автосигнализация

Двосторонні автомобільні сигналізації мають також широку низку функцій. Як приклад - можливість з її допомогою віддалено завести машину для прогріву двигуна та салону. Ось ще корисна функція – для машин із турбомоторами при активації сигналізації на закриття двигун глушиться протягом хвилини після відходу господаря – це дозволяє зберегти цілісність турбіни. Або ж – при викраді, що вдався, заглушити двигун після перших 100 метрів, які автозлодій встиг проїхати. Ці автосигналки чудово поєднують свою роботу з роботою вбудованої системи автобезпеки - центральним замком, іншими протиугінними пристроями.

Зловмисники взяли за правило дуже швидко створювати та озброюватися високотехнологічними інструментами злому – кодграберами тощо. Тому саме в сегменті двосторонніх автосигналізацій виробник бореться за підвищення криптозахисту радіоканалу зв'язку брелока з модулем системи, що управляє.

Встановлювати системи цього виду можна сміливо на дорогі автомобілі незалежно від віку.

Супутникова (GPS-автосигналізація). На сьогоднішній день це топовий рівень завдяки не тільки функціоналу, а скоріше способу зв'язку системи з автовласником. Відразу відзначимо, що в можливостях обладнання даного виду можна знайти все - від простої світлозвукової індикації спроби викрадення до геопозиціонування викраденої машини (досить полегшує її пошук).

Але найсмачніше в можливостях цієї сигналки - передача сервісних і тривожних повідомлень на мобільний телефон водія, де б він не знаходився зараз. Більше того, сигнали можуть бути передані ще на кілька телефонів, у тому числі на пульти централізованого спостереження охоронних компаній або служб рятування.

Спутниковая автосигнализация

Незважаючи на відносну дорожнечу, такий вид автосигналізації можна встановити як на звичайний засіб пересування, так і на засіб розкоші, що належить до престижного класу!

В онлайн-каталозі Фортер Ви легко знайдете односторонні та двосторонні моделі від відомих виробників: StarLine, Alligator, Pantera, Sheriff та ін., які мають додаткові параметри: турботаймер, зворотний зв'язок, автозапуск і т.п. Також у Вас є чудова можливість придбати за найвигіднішими цінами необхідні комплектуючі: датчики, іммобілайзери, модулі керування, сирени та ін.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram