Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Які вибрати панелі домофону

Новини та статті 19/03/2019

Безперечно, що на сьогоднішній день для багатьох власників приватних будинків, квартир, офісів важливим питанням є контроль доступу до приміщення та якнайкраще убезпечити себе. Домофони є найпростішими та найефективнішими системами захисту від проникнення небажаних гостей на приватну територію.

Для чого потрібний домофон і на що слід звернути увагу перед покупкою ми зараз Вам та розкажемо.

По суті, домофон - переговорно-замковий пристрій.

Домофони давно витіснили такий пристрій як дверний дзвінок, і якщо задуматися домофон – це так добре і зручно. Чому? Припустимо, що у Вас приватна садиба з хвірткою, оснащеною домофоном, і тоді у разі відвідувачів в негоду Вам досить буде натиснути кнопку, а не виходити на вулицю щоб відкрити хвіртку і впустити бажаних гостей.

Домофони бувають двох типів: аудіо та відео. Як правило, аудіодомофони користуються популярністю в багатоквартирних будинках, а відеодомофони найчастіше встановлюють у приватних будинках, офісах. Відеодомофон дозволяє побачити людину чи групу осіб, які хочуть зайти. Принцип роботи домофонів аудіо чи відео – однаковий. На вхідних дверях під'їзду житлового будинку, офісного приміщення або приватного будинку встановлюється панель виклику. Коли гість натискає кнопку виклику, в домофоні абонента звучить сигнал, отримавши який – сторона, що приймає, матиме можливість відповісти на вхідний виклик, а у разі встановленого відеодомофона – побачити відвідувача на встановленому в приміщенні моніторі.

дети у домофона

Комплект таких пристроїв досить простий

  • виклична панель - складається з мікрофона, динаміка, підсвічування та у разі відеодомофона – відеокамери;
  • внутрішній блок – це або звичайна трубка, якою є можливість відповісти на сигнал домофона, у разі відеодомофона – пристрій трубка та монітор, на який буде виведено зображення відвідувачів;
  • електромеханічний замок.

Панелі виклику бувають врізні та накладні

Накладні моделі доступніші, але вразливі при експлуатації в різних погодних умовах, врізні - довговічніші, захищені від злому і розраховані на роботу в будь-яких погодних умовах. Також панелі виклику бувають оснащені чорно-білою та кольоровою відеокамерою, мають можливість працювати з одним або декількома моніторами. Є панелі викликів, які допускають підключення додаткових відеокамер, що збільшить огляд контрольованої території, або допускають включення додаткових відеомоніторів.

При виборі домофону спочатку потрібно вибрати панель виклику. При виборі варто звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд, а й на те, що вона має бути надійно захищена від:

  • розтин;
  • псування;
  • несанкціонованого вторгнення.

Найкращі моделі виготовляються з товстого металу, мають спеціальний захист динаміка та мікрофона, металеві кнопки, секретні антизнімні гвинти. Наша порада – утриматися від покупки пластмасової панелі виклику. Майже всі панелі викликів комплектуються реле для підключення замка. Найчастіше сама панель виклику вже укомплектована блоком управління електромеханічного замку, якщо ж немає такої комплектації, то необхідно додатково купити блок живлення для підключення електромеханічного замку. Часто викликові панелі комплектуються ключовими електронними пристроями, такими як ключі-таблетки або пластикові картки, що зчитують.

вызывная панель домофона

Маючи двері або хвіртки на яких встановлена система домофонного зв'язку, Ви будете впевнені, що Ваша квартира, будинок, офіс знаходиться під контролем доступу бажаних або не дуже гостей до приміщення.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram