Який електромагнітний замок поставити на хвіртку
Який електромагнітний замок поставити на хвіртку
Електромагнітний замок – ефективний запірний пристрій, який застосовується для організації систем контролю доступу (СКУД). Пропонуємо розібратися, за якими параметрами варто вибирати замок для хвіртки та вхідних дверей, щоб гарантовано забезпечити надійність та безпеку приміщення.
Як це працює
Електромагнітний замок складається з двох частин: з одного боку, потужний електромагніт, з іншого – якір (металева планка), який відрізняється добрими показниками магнітної проникності.
Переваги електромагнітних замків:
- автоматичне замикання дверей;
- висока сила утримання;
- простота монтажу на будь-який тип дверей;
- можливість застосування на внутрішніх та вуличних дверях, воротах;
- відсутність рухомих деталей суттєво підвищує міцність та термін ефективної експлуатації.
Серед недоліків – необхідність постійного підключення до електромережі. Однак, слід зазначити, що відкриття замку за відсутності живлення відповідає вимогам протипожежної безпеки. Ще один нюанс, який варто враховувати, маса та габаритні розміри електромагнітних замків більші, ніж у механічних аналогів.
Сфера застосування електромагнітних замків досить широка:
- ворота у дворах, на парковках, підприємствах;
- хвіртки для доступу на територію, що охороняється;
- вхідні двері до будинків, під'їздів;
- двері в установи, офіси, квартири, приватні будинки, гаражі
- комплекти системи контролю доступу та обліку робочого часу.
Типи електромагнітних замків
Спосіб кріплення
Врізні замки – вбудовуються всередину полотна хвіртки.
Напівврізні – вбудовуються всередину полотна, але частина конструкції залишається зовні.
Накладні – ставляться поверх дверного полотна, для встановлення використовуються спеціальні монтажні куточки .
Принцип замикання
Утримуючі – якір працює на відрив. Найбільш ефективними є накладні моделі.
Зсувні – утримується зусилля на зсув. Як правило, виробляються у формі врізних.
Які параметри важливі для вибору
- Сила утримання . Оптимальні параметри 150–200 кг. Однак існують і потужніші пристрої, наприклад, CoVi Security CS-280G , що входить в комплекти Мережевий комплект з урахуванням робочого часу №1 та Мережевий комплект з урахуванням робочого часу та домофоном №2 . У нашому асортименті представлені замки із силою утримання від 350 , 500 і навіть 1200 кг.
- Надійність конструкції . Міцність корпусу, його антикорозійні властивості та здатність захистити електричні елементи та з'єднання всередині визначають, чи підходить замок для застосування на вулиці, чи захищений він від впливу навколишнього середовища та людини.
- Термо-і вологостійкість . При виборі замків для внутрішніх дверей цілком підходять пристрої, що функціонують в діапазоні від -10 до +50 градусів Цельсія, наприклад, CoVi Security CS-280G . Але для приміщень із підвищеною температурою, вологістю, а також на вулицю варто підбирати моделі з відповідними параметрами, наприклад, замок Trinix TML-300W із вологозахисним корпусом для встановлення на вуличні двері.
- Сумісність . Замок має бути максимально універсальним, щоб його можна було поставити на будь-які двері та інтегрувати з будь-якою системою безпеки.
Загалом процедура вибору електромагнітного замку така проста, як і його пристрій. І помилитись досить складно. А для більшої впевненості ви можете зв'язатися з нашими консультантами або вибирати готові комплекти систем доступу , де всі елементи ідеально поєднуються.