Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Який ніж кращий, саморобний чи покупний?

Новини та статті 07/03/2016

Правильний інструмент – вважай, половина правильно виконаної роботи і, як наслідок – відмінного результату. Це стосується багатьох сфер нашого життя - від будівництва до риболовлі. Існують такі інструменти, які необхідні практично у всіх випадках життя – придбані чи саморобні ножі.

Дійсно, розрізати упаковку цементу, відрізати страхувальні фали на будівництві, порізати хліб і м'ясо на кухні, розрізати рибальську мережу, що заплуталася, або іншу снасть, почистити рибу - він скрізь потрібен. Завдання для виконання ріжучих дій – у побуті більш ніж достатньо. Є й спеціальне застосування – у спецслужбах, де використовуються ці інструменти для колючих дій.

Універсальність навіть саморобної моделі дуже обмежена, і кожен намагається стати власником такого «приладу», який задовольняв би потреби тих умов, якими найчастіше займається людина. Як це зробити? Наприклад, можна купити ніж у інтернет-магазині.

Асортимент дуже широкий. В інтернет-магазині Фортер можна придбати моделі для мисливців, рибалок, мультитули з набором додаткових пристроїв, бойові, тактичні... Вироби відомих марок Gerber, Morakhiv, Ganzo, Swiss+Tech, Ego, LEATHERMAN, Victorinox.

Нож Morakhniv

Можна також зробити ніж самому. В цьому випадку безперечним плюсом буде те, що Ви форму і сталь клинка, рукояті, піхв виберете під свої завдання, і він буде максимально пристосованим під Ваш смак, комфортний у використанні. Деяким недоліком можна вважати складність у підборі сталі та втрати часу на виготовлення. Сталь клинка може довго тримати заточування, але легко кришитися або бути «в'язкою» і постійна необхідність у заточуванні змусить Вас покласти ніж на далеку полицю.

Купити саморобний ніж - теж добрий варіант стати власником відмінного інструменту. Багато «кнайфоманів» (knife – ніж, англ.) набувають колекційних зразків, справді здатних порадувати око і душу цінителя.

Який тип краще – саморобний чи покупний – залежить від визначення Вами умов його використання та матеріалу. Якщо Вам необхідний якісний інструмент за гарною ціною та швидко, його можна придбати в онлайн-каталозі Фортер.

Пам'ятайте, його основні робочі характеристики:

  • тип (розкладний, стаціонарний, мультитул);

Нож раскладной

  • заточування (серейторне, пряме);
  • довжина леза;
  • сталь клинка;
  • матеріал рукоятки.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram