Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Якими характеристиками керуватиметься при виборі професійного металошукача?

Новини та статті 25/11/2015

Металошукачі професійного рівня - це високотехнологічні пристрої для пошукових систем з достатнім досвідом та стажем. Вони відрізняються багаточастотною гамою роботи, багатотоновою дискримінацією, безліччю налаштувань та можливостей з ручним та автоматичним керуванням. Такі прилади легко ідентифікують знахідки, навіть якщо цінний об'єкт знаходиться поблизу шматка іржавого заліза, збільшують точність пошуку на засмічених ділянках ґрунту, надають своїм власникам візуальну, цифрову та звукову інформацію в процесі роботи, але, разом з тим, і вимагають від користувача грамотної інтерпретації. цієї інформації.

Сучасний ринок представлений безліччю брендів різних металошукачів, що виконують різні завдання, тому до вибору потрібної моделі необхідно підходити серйозно. Ось кілька порад щодо придбання металошукача професійного рівня.

Насамперед, слід розібратися в основних поняттях та характеристиках. У цих пристроях представлена велика кількість різних технологій, основними з яких є цифрові та псевдоаналогові (аналогово-цифрові). Професійне обладнання побудовано на цифровій передачі даних, що підвищує швидкість їх отримання, але для моделей різних виробників цей параметр також різний. Тому при покупці слід звертати увагу на прилади з миттєвим відгуком.

Якщо ви купуєте дорогі металошукачі, значить працюєте з ними не перший рік і поняття дискримінації у вас вже не викликає здивованого ступору. Наскільки система дискримінації дозволить ефективно виключати у процесі пошуку непотрібні об'єкти, залежить від її типу на конкретному приладі. Наприклад, лінійна система сприяє миттєвому добутку налаштування лише обертанням регулятора до потрібної позначки, виключаючи металеві об'єкти в лінійному порядку від знахідок з мінімальною провідністю і вище. У професійних приладах використовується дискретна дискримінація, а її шкала відтворюється на дисплеї. При покупці зверніть увагу на кількість сегментів цієї шкали, адже чим їх більше, то більше непотрібних розкопок вам вдасться уникнути і тим ефективнішим буде ваш пошук. Найкращий варіант у цьому відношенні – необмежену кількість масок дискримінації.

Шкала дискриминатора

Ще одна важлива характеристика – балансування ґрунту, що дозволяє виключити шкідливий вплив мінералів у ґрунті. У моделях професійного рівня цей параметр регулюється і вручну, і автоматично. Тут важливо враховувати особистий досвід пошуку майбутнього користувача, оскільки вміння змінювати балансування впливає на продуктивність роботи шукача.

Балансировка грунта

Говорячи про професійні металодетектори, не можна не згадати про ту категорію, яка використовується в охоронній галузі, а саме – про спеціальних ручних та арочних металошукачів, призначених для пошуку зброї та інших небезпечних предметів у громадських місцях: супермаркетах, вокзалах та аеропортах, навчальних закладах тощо .д… Тут при підборі пристрою важливо враховувати місце його майбутнього застосування та чутливість.

Серед професійних моделей користуються популярністю і такі: золотошукач, глибинний та підводний. Це прилади вузької спеціалізації, що відрізняються дорожнечею та обмеженою кількістю виконуваних завдань. Їх вибір має виходити із потужності генератора електромагнітних хвиль, чутливості приймача.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram