Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Яку картку пам'яті вибрати для відеоспостереження

Новини та статті 25/07/2019

На сьогоднішній день дуже популярні камери відеоспостереження із записом на картку пам'яті. Така камера має низку переваг:

  • Автономність. Монтаж та налаштування займає лічені хвилини, не потрібно додатково нічого купувати;

  • Мобільність. Камеру легко зняти і встановити в іншому приміщенні, це відмінне рішення для приміщень, що орендуються, для тимчасового відеоспостереження і т.д.;

  • Економія. Купуючи ip відеокамеру, вам єдине, що треба буде докупити додатково microsd картку, не потрібно купувати десятки метрів кабелю та відеореєстратор, це здешевлює систему в рази.

 

Недоліком такої системи є, що потрібно регулярно завантажувати файли відеоархіву на комп'ютер, якщо необхідно зберігати інформацію постійно. Якщо ви встановили відеокамеру з флешкою в квартирі, то не вийде на два тижні у відпустку, обсяг сучасних носіїв занадто малий і якщо на початку відпустки трапиться пригода, то до кінця другого тижня камера почне перезаписувати інформацію поверх. Від якості вибраної пам'яті залежить збереження відеоархіву та тривалий термін служби відеокамери.

 

Як вибрати картку sd для камери відеоспостереження?


Вибирайте флешку відомих виробників. У відеоспостереженні йде постійна циклічна запис, картка піддається високим навантаженням, таких навантажень під час використання картки пам'яті у телефоні, програвачі немає. Бренди карт пам'яті, що поважають себе, як правило надають довічну гарантію, на свої вироби, це буде величезним плюсом для користувача.

Стережіться підробок. Купуйте картки пам'яті у перевірених інтернет-магазинах. Зверніть увагу на упаковку флешки, вона повинна бути добре надрукована друкарським способом і мати голограму, всі шви на карті повинні бути рівними та симетричними, не повинно бути слідів клею, наклейка або напис на картці повинен бути акуратним та нанесеним рівно. Часто sd карти підробляють та покупець замість пам'яті на 128 Gb отримає пам'ять на 2 Gb. Найсумніше, що про підробку ви дізнаєтеся тільки після деякої експлуатації виробу.

Як і в екшн-камері, в камері відеоспостереження, йде величезний потік інформації, що записується, для того щоб не втратити ні кадру, ми радимо купувати флешку максимального класу. Або не нижче класу, ніж зазначено в інструкції з експлуатації камери.

Обсяг пам'яті, ми рекомендуємо купувати і встановлювати об'єм картки пам'яті, що максимально підтримується камерою. І купувати флешку керуючись здоровим глуздом та паспортом камери, не варто купувати для камери, яка підтримує 64 Гб, флешку на 128 Гб, ми не можемо тоді гарантувати працездатність системи безпеки.

Карта памяти

 

Краще дві ніж одна. Невелика порада, придбайте відразу кілька карток пам'яті, для комфортного використання системою відеоспостереження. Поки з однієї флешки інформація копіюється на комп'ютер, другу можна встановити відеокамеру для подальшого запису. Не зайвим буде, завжди мати запасну флешку на випадок, якщо основна зламалася, заклинила і т.д.

Якщо у вас залишилися питання як вибрати флеш пам'ять для камер відеоспостереження, звертайтесь в інтернет магазин Фортер, за телефонами вказаними на нашому сайті, наші кваліфіковані менеджери допоможуть підібрати відеокамеру та максимально сумісну флешку.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram