Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Яку сигналізацію краще поставити на машину

Новини та статті 18/08/2015

Мій дядько не перший рік працює автомеханіком і за весь час бачив чимало випадків, коли через відсутність сигналізації в машинах вибиралися шибки, а зловмисникам вдавалося здійснювати крадіжки. Сьогодні ринок переповнений сигналізаціями для автомобілів, але вибирати їх варто відповідально, щоб бути впевненим у надійному захисті авто.


Як визначитися з потрібним типом сигналізації?

Перед тим як купити автосигналізацію, важливо зрозуміти, чи саме ваш транспортний засіб відноситься до групи ризику. Важливо розуміти, що «розтин» і «викрадення» - різні поняття та сигналізації потрібні різні. Від розтину практично ніхто не застрахований, але викрадення здебільшого можна уникнути.


Також велику роль відіграють вимоги страхової компанії, послугами якої ви користуєтесь. Вибираючи охоронний пристрій, визначтеся, в якому саме сервісному центрі ви будете проводити її встановлення. Враховуйте різні нюанси, наприклад, як часто ваша машина буде залишатися без нагляду в місті, чи стоянка, де ви зупиняєтеся та інше. Головне завдання сучасних сигналізацій – вчасно сповістити власника про спробу несанкціонованого доступу та спробувати цього уникнути.


Важливі параметри автосигналізацій

Купуючи автомобільну сигналізацію, звертайте увагу насамперед на дальність дії зворотного сигналу. Йдеться про пристрої з двостороннім зв'язком, адже сьогодні вони мають більше переваг, аніж односторонні аналоги. Дізнайтеся, скільки саме може становити відстань між вами та машиною, щоб ви змогли повноцінно підтримувати зв'язок та керувати сигналізацією.

Особливий попит сьогодні мають GSM сигналізації, які пропонують набагато більший функціонал, ніж аналоги. Такі пристрої здатні в режимі онлайн проводити моніторинг того місця, де зараз розташоване ваше авто. Подібні охоронні системи надсилають оповіщення не лише на смартфон власника, але також на пульт охорони, який є у комплекті. Серед мінусів можна назвати досить високу вартість.

Важливо знайти кваліфіковану людину для монтажу. Від цього фактора безпосередньо залежатиме коректність і правильно роботи пристрою.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram