Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Яку сигналізацію вибрати для гаража?

Новини та статті 11/04/2016

Сигналізація – загальна назва широкого спектру пристроїв охорони рухомого та нерухомого майна. За довгу історію розвитку та вдосконалення програмно-апаратної частини центрального блоку, периферійних пристроїв, вдалося створити системи, що відповідають найсуворішим вимогам.

Ми звикли до того, що на ринку є багато рішень для охорони магазинів, будинків, квартир, приміщень виробничо-комерційного характеру. Сьогодні з боку операторів ринку охоронних послуг та обладнання приділяється увага і власникам автотранспорту, які бажають контролювати місця його зберігання. Давайте розглянемо далі, як і яку сигналізацію вибрати для гаража найдоцільніше.

Традиційно системи сигналізації розділилися на комплекси охоронного та пожежного призначення. Нас цікавлять лише обладнання, призначене для пасивного захисту автомобіля чи мото-велотехніки, що знаходиться у гаражному боксі.

Інтернет-магазин Forter пропонує купити сигналізацію для гаража від різних виробників. Основні типи цього обладнання:

 

Автономна сигналізація

Її дія обмежена рамками приміщення (об'єкта), де вона знаходиться. Тобто встановлюються датчики руху, зміни обсягу приміщення, розбиття скла, іншого типу та охоронна централь (центральний блок системи будь-якого типу). При спрацюванні лунають світлозвукові сигнали, які відлякують грабіжників. У каталозі Forter популярні системи сигналізації для гаражів виробництва Altronics.

Охранная сигнализация Altronics

Пультова охорона

Технічною базою даної системи є звичні нам датчики – розбиття скла, руху, відкриття дверей тощо. Також – централь, до якої конструктивно додано модуль зв'язку із пультом централізованого спостереження (ПЦН). Він фізично перебуває у приміщенні охоронної компанії.

Під час спрацювання охоронна централь об'єкта передає сигнал на ПЦН. І на місце порушення правопорядку виїжджає група швидкого реагування (ГБР). Канал передачі тривожного сигналу – СМС, телефонними кабелями, радіоканал.

На сайті Фортер представлено обладнання під маркою Дунай, Оріон різних комплектацій.

Пультовая охрана

GSM-сигналізація

Один із найефективніших типів систем на ринку. Купити GSM-сигналізацію для гаража означає стати власником системи з розвиненим функціоналом спілкування з власником. Вона працює на базі тих же провідних і бездротових датчиків охоронного призначення, що й попередні типи. У цьому її централь оснащена модулем GSM-зв'язку.

Це обладнання чудово підходить для віддалених від «цивілізації» місць, забрудненості в гаражних кооперативах, частих відключень електрики тощо. GSM-сигналізацію можна налаштувати на надсилання тривожного сигналу на кілька абонентів (власнику, і навіть на GSM-пульт охоронної компанії). Повідомлення або телефонний дзвінок про спробу злому досягне власника, навіть якщо він знаходиться за кордоном.

Беспроводная GSM-сигнализация

У цьому фінансові витрати – одні з найнижчих над ринком охоронних послуг, т.к. оплачується лише мобільний зв'язок.

У каталозі Forter Ви можете придбати за доступною ціною сигналізацію для гаража від Altronics. Цікаві як GSM-централі, так і готові комплекти GSM-сигналізацій.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram