Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Південкабель

Південкабель Харківський завод Южкабель було засновано у 1943 році як підприємство з виготовлення обмотувальних проводів. Перша їхня партія вже у 1944 році була передана Електромеханічному заводу у Харкові та використана у виробництві електромоторів. На сьогоднішній день завод є найбільшим серед виробників кабельно-провідникової продукції на території України та випускає понад п'ятнадцять тисяч марко-розмірів.

Кабельні вироби заводу знайшла застосування на атомних та теплових електростанціях, нафтових родовищах та вугільних шахтах, у метрополітенах, будівництві, на залізницях та у міському транспорті. Безліч виробів виготовляється для експорту до десятків зарубіжних країн.

Всі кабельно-провідникові вироби Південкабель відповідають вимогам якості відповідно до стандарту ISO 9001. Крім того, продукція має нагороду організації Міжнародна Золота Зірка за високу якість. Відповідність вимогам визначається у випробувальній лабораторії, яка має акредитацію Укрсепро. Южкабель має ліцензію ядерного врегулювання України на забезпечення кабельно-провідникової продукцією атомних електростанцій.

Компанія Фортер також співпрацює зданим виробником. З метою безпеки використовується кабель для сигналізації «Южкабель» , який повністю відповідає запитам наших споживачів.

Показать полностью
Telegram