Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Захист будинку від пограбування у сезон відпусток

Новини та статті 02/04/2019

Як захистити будинок від пограбування та крадіжки у сезон відпусток?

Як говориться у відомому прислів'ю «Мій дім – моя фортеця». І справді, основне призначення нашого житла – забезпечення безпеки та збереження нашого майна. Ні для кого не секрет, що сьогодні в країні зростання злочинності і квартирні пограбування, що почастішали, змушують українців шукати спосіб убезпечити себе і своє майно.

Трохи статистики:

 • найбільше крадіжкам схильні квартири, що розташовуються на перших двох та останніх поверхах: грабіжник, для проникнення в квартири, розташовані на перших двох поверхах, використовує козирки під'їздів, у квартири, розташовані на останніх поверхах зловмисники проникають через вікна з використанням альпіністського спорядження.
 • близько 70% проникнень зловмисники здійснюють через двері, решта – через вікна
 • основний час крадіжок – весна, літо, осінь, так званий дачний період
 • Тільки за 2018 рік поліція Києва зафіксувала 5,5 тисяч випадків квартирних крадіжок, основна кількість яких була скоєна саме у відпускний період.

вор

Як краще убезпечити своє житло від грабіжників у період відпустки?

Оскільки більшість крадіжок відбувається у відпускний період, є кілька негласних правил:

 • не розголошувати про від'їзд
 • залишити ключі сусідові, другу, родичам, щоб другі приходили в квартиру, забирали пошту, поливали квіти, годували тварин, якщо такі є, включали світло, та й взагалі створювали вигляд не порожньої квартири, адже часто досвідчений квартирний злодій перед скоєнням грабунку вивчає добовий режим. власника майна.

Запорука спокійної відпустки – надійна система охорони. Звичайно, як варіант можна встановити надійний замок, а краще два, адже існують сучасні замки, які не так вже й просто зламати, а якщо таких два - домушник може просто відмовитися від грабежу, тому що втратить багато часу на відкриття дверей.

Щоб відпочивати спокійно – достатньо облаштувати своє житлове приміщення охоронною системою

В асортименті інтернет-магазину Фортер представлено інноваційне рішення в галузі охоронних систем – бездротові та дротові комплекти GSM сигналізації. Системи GSM сигналізації призначені для забезпечення безпеки майна, яке може постраждати від зловмисників – приватна садиба, офіс, магазин, квартира або дача. Сигналізації через GSM канал дозволяють сповіщати господарів про тривогу за допомогою мобільного зв'язку (дзвінок або смс), адже на сьогоднішній день це найбільш універсальний канал обміну інформацією та комунікацією.

системы сигнализации

GSM сигналізації бувають двох видів – бездротові та провідні.

 • дротові сигналізації дешевше і немає потреби змінювати акумулятори або батарейки в пристроях,
 • бездротові – можна встановити у будь-який час, не порушивши при цьому зовнішній вигляд приміщення.

При виборі GSM сигналізації обов'язково потрібно розуміти, чому і для чого Ви встановлюєте охоронну систему. Системи сигналізації надійні та відносно не дорогі, якщо врахувати всі ризики, які можна зазнати у разі злому житла без встановленої охоронної системи. Залежно від мети встановлення охоронної сигналізації залежить і те, якими датчиками буде укомплектовано систему. GSM сигналізації мають можливість комплектуватись додатковими пристроями:

 • датчики руху
 • датчики відкриття дверей/вікон
 • датчик розбиття
 • датчики температури
 • датчики вібрації
 • датчики газу
 • датчики затоплення

Управління датчиками відбувається з допомогою центральної панелі – централь. Вона може керувати ззовні – з комп'ютера, планшета, смартфона. У разі тривоги сповіщення передається через смс або дзвінок на запрограмовані номери телефонів.

Фахівці компанії Фортер із задоволенням проконсультують Вас на тему охоронних систем і дадуть пораду яку краще систему та датчики встановлювати саме у Вашому випадку.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram