Захист від злому охоронної системи
Як уберегти від злому Вашу охоронну систему?
Найбільш ефективний захист свого майна від злому, проникнення та крадіжок на сьогоднішній день є встановлена охоронна система та відеоспостереження. Охоронні системи бувають:
Виведеними на пункт централізованої охорони – у такому разі Ваше майно – квартира, будинок, дача, бізнес підприємство знаходиться під охороною спеціальних державних структур чи спеціальних підрозділів приватних фірм.
Автономними - у такому разі за умови відвідування Вашого майна непроханими гостями, система подає сигнал безпосередньо господареві, а в квартирі включається сигнал тривоги, що відлякує зловмисників.
Охоронні системи створені забезпечити безпеку та збереження нашого майна від зазіхань, але на жаль, варто визнати, що такі встановлені системи мають можливість бути схильними до зламів.
Основу охоронної системи складають датчики, найчастіше зламування системи відбувається за допомогою деактивації таких детекторів. Ось кілька порад про те, як уберегти систему охорони від зломів:
- Придбати якісне обладнання надійних виробників
- Встановлювати охоронну сигналізацію з використанням різних типів датчиків, а не тільки, наприклад, датчик руху або датчик відкриття
- Не примушуйте територію в діапазоні дії датчиків зайвими меблями або іншими предметами, оскільки це перешкоджає їх роботі.
- Періодично тестуйте сигналізацію, у разі виведеної системи на пульт охорони не забувайте повідомити охоронну фірму, щоб не провокувати помилковий виклик.
- У контрольній панелі та датчиках обов'язково підключайте тамперні контакти. Тампери присутні як у бездротових, так і у проводових датчиках. По суті навіть при знятій сигналізації на об'єкті, у разі розкриття датчика тривога буде негайною, інформація про навмисне розтин буде миттєво відправлена власнику або на пульт охорони.
Охоронна сигналізація з відеоспостереженням
Є ймовірність, що встановлене ip відеоспостереження буде схильне до хакерських атак, так як така система спостереження працює і передає інформацію через інтернет, використовуючи Wi-Fi, GPRS або локальну мережу, а для зберігання інформації використовується домашній комп'ютер, хмара або карта. При цьому у Вас є можливість перегляду даних з будь-якої точки світу, в будь-який час доби і з будь-якого гаджета, просто мобільний телефон. Але існує ймовірність, що доступ до такої інформації можливо отримає будь-який просунутий хакер.
Щоб унеможливити доступ до знятої інформації, необхідно не забувати про деякі прості правила.
- Після встановлення обладнання системи спостереження обов'язково варто змінити пароль та логін, встановлений стандартно виробником, оскільки таку інформацію про стандартні доступи можна спокійно знайти на просторах інтернету.
- Періодично проводити зміну пароля з використанням складних комбінацій.
- Якщо з'явиться новий обліковий запис облікового запису, необхідно вжити заходів щодо його видалення та зміни паролів доступу.
- Також варто не забувати, що є можливість, що камера спостереження, встановлена більш-менш у легкодоступному місці буде схильна до псування, для чого варто забезпечити захист спеціальним антивандальним кожухом і максимально закрити роз'єми.
Особиста безпека та безпека майна в сьогоднішніх реаліях понад усе, чому й варто задуматися як краще організувати собі умови спокою та безпеки. Фахівці інтернет-магазину Фортер завжди з радістю проконсультують з питань, товарів і послуг, що цікавлять, дадуть пораду щодо вибору оптимального обладнання під Ваші потреби.