Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Захистіть котел від перепадів напруги за допомогою стабілізатора

Новини та статті 03/05/2016

Системи життєзабезпечення будинку включають одну з основних - опалення. Базується вона на пристрої, який перетворює газ на тепло – газовому котлі. Управління його роботою здійснюється за допомогою контролера, який, звичайно ж, працює від побутової мережі електропостачання 220 В. Для впевненості в його електробезпеці використовують стабілізатор напруги для котла.

Що означає безпека у цьому випадку? Це можливість роботи водонагріваючої установки в режимах відхилення показників електроживлення від норм – тривалих чи короткострокових, у межах допустимих 5-10% та більше. Чинники, що впливають на виникнення нестабільності та аварій у мережах 220-380 В:

  • велика кількість включених електроприладів;
  • включення потужних споживачів (зварювальні апарати, дачні бетономішалки та інші будівельно-виробничі механізми);
  • "перекіс" фаз через неправильне підключення;
  • струми від блискавок та ін.

Стабилизатор напряжения Powercom

Тобто захищати інженерне обладнання вдома є від чого. Яким має бути стабілізатор для газового котла? Насамперед – безпечним. Його корпус не повинен «іскрити», всі струмопровідні елементи мають бути ретельно ізольовані один від одного.

Одна з основних вимог – відповідність потужності стабілізатора потужності енергоспоживаючої системи. При характеристиках останньої сьогодні прийнято вважати номінальною потужність пристрою 500-1000 Вт. Якщо Ви використовуєте менш потужний котел, то можна придбати і більш економічний варіант випрямляча напруги. З іншого боку, якщо у Вас у будинку стоїть серйозна система опалення, що працює на постійній основі в холодну пору року, з декількома циркуляційними насосами на додачу, тобто є сенс задуматися про придбання стабілізатора для котла потужністю 1-2 кВт. Загалом господарі приватних будинків віддають перевагу пристроям і з вищими показниками ефективної вихідної потужності – 3,5 кВт, 5 кВт тощо.

Інтернет-магазин Фортер пропонує Вам повний спектр пристроїв захисту електроустаткування від перепадів напруги – від бюджетних варіантів до високоякісних дорогих моделей, а також промислового призначення. У їхньому ряді стабілізатори від LogicPower, Powercom, NTT Stabilizer, Елекс, ВОЛЬТ та ін.

Стабилизатор Вольт

Є стабілізатори в одно- та трифазному виконанні, релейні і т.д.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram