Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Застосування UHF міток RFID ідентифікації

Новини та статті 13/02/2020

Застосування UHF міток RFID ідентифікації

RFID технологія все глибше проникає в наше життя, складно назвати ту галузь, де ще не використовується радіочастотна ідентифікація. Серед найінтенсивніших і передових галузей можна виділити:

 • Рітейл;

 • Логістика та складське зберігання;

 • Ідентифікація транспорту на платних дорогах;

 • Автоматизація систем доступу

Використовуючи сучасну технологію ідентифікації, можна автоматизувати процеси, уникнути помилок та як наслідок збільшити прибуток Вашого підприємства.

При логістиці та переміщенні вантажів основною проблемою є, що необхідно вручну просканувати всі штрих- або баркоди, етикетка повинна бути в зоні прямої видимості і якщо має пошкодження, необхідно ввести код вручну. При використанні технології RFID зчитування інформації про товари відбувається безконтактним методом. При цьому швидкість обробки даних збільшується у рази, а також мінімізується кількість людських помилок.

Використання RFID етикеток у рітейлі дозволить автоматизувати процеси у торговому залі та касовій зоні. Це дозволяє скоротити час обслуговування одного клієнта, можливо відразу сканувати чи окремий товар, чи всю групу товару разом. Це значно скорочує часові витрати на інвентаризацію товару. RFID мітка використовується як додатковий маркетинговий інструмент для супутнього продажу та збільшення середнього чека, за допомогою «розумних примірювальних», сканер зчитує інформацію, про одяг яку ви міряєте і на екрані дзеркала виводить доступні розміри, можливі кольори та супутні товари.

Для контролю за доступом на територію. Застосовуючи RFID , можна автоматизувати паркінг будь-якого розміру. Сканер виявляє машину завчасно, ще на під'їзді до воріт, автоматизація доступу автомобілів на територію не тільки допоможе зручно відкривати та закривати ворота, а й вести облік автомобілів, що в'їжджають та виїжджають.

Як ви бачите сфера застосування дуже широка і має безліч переваг та перспектив. Хочемо докладно розповісти про застосування UHF міток RFID ідентифікації. UHF (Ultra High Frequency) - мітки працюють у надвисокому частотному діапазоні - від 860 до 960 МГц. Чіпи сумісні з EPC (electronic product code) Gen2 (друге покоління більш захищених чіпів) та стандартом ISO18000-6. UHF-зчитувачі розрізняють залежно від дальності дії:

 • Короткий;

 • Середній;

 • Далекий.

У UHF-передавачі вбудовані ідентифікатори, які дозволяють за частки секунди визначити тип товару та дізнатися про нього основні відомості. Ця технологія спеціально розроблялася для використання у промисловості, системах зберігання та логістиці, тому що має великий радіус дії.

Також бувають UHF-мітки ближнього радіусу дії, основна перевага таких міток у тому, що вони не сприйнятливі до вологості, води чи металу.

Типи UHF-міток

 • Активні мітки – мають власне джерело живлення передачі даних, не залежить від впливу довкілля, відрізняються відмінною точністю зчитування.

 • Пасивні мітки – використовують енергію, яка передається через зчитувач, вони мають більш компактний розмір та доступну вартість.

UHF RFID-приймачі-передавачі знайшли застосування в тих сферах де вже використовується RFID-ідентифікація:

Медиці для маркування дорогого обладнання та препаратів;

 • У продажу діелектричних товарів з паперу, картону, скла, пластику, такні та металевих, та металізованих які мають у складі воду;

 • в автоматизації інвентаризації;

 • у торгових мережах;

 • У логістиці.

Впровадження цієї технології значно спрощує робочі процеси, зменшує трудовитрати проведення інвентаризацій чи пошуку товару, і навіть зберігає матеріальні цінності від крадіжок.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram