Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Зломостійкі сейфи та їх конструкція

Новини та статті 18/04/2016

Виробники та конструктори сейфів на сьогоднішній день надали ринку величезні пропозиції обладнання різних типів. Серед них найпопулярнішими виробниками вважаються Griffon, Паритет-К, Ferocon, Практик, Valberg.

В інтернет-каталозі Фортер Ви можете вибрати сейф виробництва будь-якого з наведених брендів, згідно з такими типами:

  • вогнестійкий;
  • зламостійкий;
  • збройовий;
  • меблевий;
  • вбудований та ін.

Встраиваемый сейф

Зломостійкі сейфи застосовні практично скрізь, де необхідно забезпечити збереження документів, інформаційних носіїв, дорогоцінних прикрас та матеріалів, грошової маси. Виробництво цих пристроїв має розкішні традиції в усьому світі. Їхня конструкція перевірена часом. І якщо неможливо створити дійсно максимально захищене від злому сховище, то купити сейф з злостійкий з близькими до ідеальних характеристик - цілком можна.

Розглянемо, як зроблено такий пристрій. Перший із факторів, що визначають його надійність – багатошарова структура корпусу. Стандарт – це два листи металу, між якими «начинка» із спеціального бетону, хоча зустрічаються стінки та з 3-4 листів різного металу. Часто бетон армують, додають гранітну крихту. Такий пристрій відрізняється збільшеною масою, тому його важче викрасти, його рідко переміщають як елемент інтер'єру приміщень.

Другий важливий елемент конструкції – двері. Це не монолітний пристрій, який вирішує декілька завдань:

  • обмеження доступу до вмісту;
  • захист запірних конструкцій замка;
  • маскування та захист дверних петель.

Сейфи злостійкі в основному оснащені дверцятами, не наповненими бетоном. Інакше їх важко відчиняти. Натомість товщина металу на них досягає 10 мм. Він може бути особливим чином оброблений, і мати чудові властивості броні. Сюди додається спеціальні елементи захисту від висвердлювання замка, а також застосовується система блокування ригелів під час спроби силового злому.

Взломостойкий сейф

Загалом злостійкі сейфи відповідають вимогам низки стандартів: ДСТУ EN 1143-1:2014, ДСТУ EN 1143-2:2014 та ДСТУ EN 1300:2014. Часто виробники проходять добровільну сертифікацію, яка є на вимогу НБУ обов'язковою для комерційних банків.

Існує 8 класів зламостійкості для сейфів. Пристрої, що відповідають 1-4 класу – застосовуються приватними особами, комерційними та виробничими підприємствами. Сейфи 5-8 класу застосовні у банках.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram