Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Знайти час для себе. Відеоняні - незамінний помічник для зайнятих мам

Новини та статті 22/12/2015

Народження малюка, що вимагає спочатку не дуже багато уваги, - свято! Але пройде кілька місяців і від звичного способу життя «поїли-поспали» мамі з татом доведеться відвикати. А з початком активних переміщень карапуза – у сім'ю час приймати ще одного учасника. Його ім'я – відеоняня, купити яку можна у нашому інтернет-магазині Фортер.

У збірнику завдань для догляду за дітьми цей прилад виявиться останньою сторінкою, на якій викладені всі відповіді. Насправді все прозаїчне – обладнання відеоспостереження дозволяє мамам та татам знайти час для себе. Спокійно випрати, привести себе в порядок, приготувати їжу… Радіоняня для мами та малюка – чудове рішення, яке за рахунок передачі звуку з кімнати, де встановлено дитяче ліжечко, попередить вчасно про пробудження батьківського щастя. Його комплектація досить проста (як у випадку з аудіо-, так і відеоверсією):

  • пристрій, що передає аудіо- та відеоінформацію (на «стороні» дитини);
  • приймальний модуль.

Видеоняня Hestia H10

Як другий пристрій відеоняня (як у більш «складного» варіанта) виступає центральний блок з функціями налаштування та управління, вбудований динамік і невеликий LCD-монітор.

Зазвичай вважається, що відстань, на яку йдуть батьки у будинку від дитини для проведення господарських операцій, невелика. Тому більшість моделей цього обладнання розраховано на передачу та прийом відеосигналу не далі як на 250-300 м для цифрових типів та до 500 м – для аналогових. Купити відеоняню можна за прийнятною ціною онлайн-каталогу Фортер. В асортименті – моделі від відомих виробників – Motorola, Topcom та ін.

 

Стандартні на сьогоднішній день функції відеоняні:

  • робота в радіочастотному діапазоні 2,4 ГГц. Це означає, що пристрій не створює перешкод для домашніх Wi-Fi та Bluetooth-мереж, не шкодить здоров'ю дитини;
  • з автономним харчуванням;
  • наявність таймера, а також індикатора якості зв'язку на батьківському пристрої;
  • електронна няня для дітей здатна відтворювати записані на неї колискові, казки;

Электронная няня для детей

  • індикатори статичного стану модулів (буває так, що дитина мовчки прокинулась і скинула свій модуль у ліжечко або розгорнула в інший бік).

Важливою особливістю дитячого модуля є інфрачервоне підсвічування, що дозволяє спостерігати за малюком навіть уночі. В електронній няні для дітей цікавим буде голосове управління.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram