Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Зоряне око на варті безпеки. Вибираємо камери для вуличного відеоспостереження за приватним будинком

Новини та статті 13/01/2016

Система охоронного телебачення – перевірений спосіб зберегти в цілості свій заміський будинок, механізми, обладнання, інструменти, що знаходяться на прибудинковій території. Цей тип систем безпеки на ринку прийнято називати відеоспостереженням за приватним будинком.

В її основі лежать такі пристрої як реєстратор та відеокамери. Їх широкий асортимент представляє на ринку онлайн-каталог Фортер як провідний торговий майданчик програмних та технічних засобів безпеки та аксесуарів до них. Крім того, в каталозі представлені цікаві комплекти систем відеоспостереження, в тому числі і для заміських володінь.

Комплект видеонаблюдения HVK-4001-AHD-KIT

Відеоспостереження за приватним будинком буде ефективним, якщо ви зробили правильний вибір зовнішніх відеокамер. Щоб розібратися в їхній різноманітності та знайти «свій» варіант, ознайомимося з їхньою класифікацією та конструктивними особливостями.

Зовнішні чи вуличні камери спостереження можуть бути цифрові (IP-камери) та аналогові. Останні дещо дорожчі, проте з кожним роком гравці ринку фіксують тенденцію зниження цін. З іншого боку – аналогові пристрої стабільні за вартістю та асортиментом, але не надають усього спектру функціональних можливостей.

Аналоговая уличная видеокамера RCI

Спостереження за будинком – процес цілодобовий, тому камери мають бути оснащені інфрачервоним підсвічуванням, яке допомагає генерувати відеокартинку без сторонніх джерел освітлення на відстань від 6 м (мінімально). Встановлення обладнання на вулиці проводиться на стінах будинку, на стовпах вуличного освітлення, інших конструктивних елементах огорож, щоглах телевізійних антен тощо. Розвинена система кріплень, кронштейнів – відмінна риса вуличних камер. Також ці пристрої грамотно «озброєні» для боротьби зі стихіями – дощами, морозами, підвищеною літньою температурою, пилом… Для недопущення конденсату на об'єктиві камери встановлюються спеціальні термокорпуси (з підігрівом). У техпаспорт рівень захисту від природних умов позначений як IP66, часто – IP67.

Відеоспостереження на вулиці має враховувати і криміногенний фактор. Тому вуличні «очі» поділяють на класичні та антивандальні камери. У разі пристрій неможливо збити каменем, механічно пошкодити будь-яким іншим чином.

Антивандальная уличная видеокамера Sat Vision

Правильно підібрати та купити вуличну камеру відеоспостереження завжди допоможуть консультанти Фортер.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram