Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Зовнішні акумулятори та сонячні зарядні пристрої Powertraveller

Новини та статті 03/06/2015

Хочу зробити невеликий огляд на зовнішні акумулятори та сонячні зарядні пристрої Powertraveller. Ця англійська компанія відомий розробила і виробляє сонячні зарядні батареї високого класу, а також переносні портативні зовнішні акумулятори. Саме пристрої цієї компанії найчастіше використовують туристи, дослідники, бійці спецпідрозділів у дуже важкодоступних та віддалених куточках світу. Купити сонячний зарядний пристрій можна в інтернет магазині Фортер та його вартість для Вас стане приємним доповненням.

Мобільна зарядка Powertraveller ефективна у використанні, відрізняється надійністю, високим класом та якістю виконання. Пристрої розміщуються в ударостійких корпусах, захищені від пилу, вологи. І взагалі виглядають дуже стильно.

Також асортименти компанії доповнюють мініатюрні зовнішні накопичувачі (акумулятори). Їх можна використовувати для підзарядки, смартфонів, планшетів, навігаторів GPS, mp3 плеєрів. А є й серйозніші пристрої із сонячними батареями. Вони можуть підтримувати роботу та ноутбуків.

У Великій Британії знаходиться дослідницький центр компанії, а в Китаї продукція виробляється під повним контролем англійських фахівців.


Невеликий огляд найпопулярніших моделей зовнішніх накопичувачів та сонячних зарядних пристроїв

 • Powertraveller Solargorilla – ударостійка і вологозахищена потужна сонячна зарядка в корпусі схожому на «розкладачку». Є дві фотоелектричні сонячні панелі. Потужність яких 5 Вт. Вбудований акумулятор відсутній. Рекомендую разом із нею використовувати Powergorilla – зовнішній портативний акумулятор від Powertraveller.
 • Powertraveller Powermonkey-eXtreme – у цій сонячній зарядці є зовнішній літієвий акумулятор. Сонячні панелі такої моделі мають потужність 3 Вт. Літій-полімерної батареї вистачає на 9000 мА*год. З її допомогою можна заряджати більшість мобільних пристроїв із напругою 5 Вольт. Корпус - прогумований і вологозахищений.
 • Powertraveller Powermonkey-eXplorer – компактна та стильна зарядка від сонця. У неї вбудований акумулятор і ударостійкий прогумований корпус. Сонячні панелі виготовлені у формі «розкладачки». Панелі мають фотоелектричні модулі високої потужності та ефективності. Літій-полімерного акумулятора вистачить на 2200 мА*год. Технологія МРРТ, що використовується контролером заряду акумулятора, дозволяє збільшувати потужність навіть за умов мінімального освітлення.
 • Powertraveller Powergorilla – зовнішній потужний акумулятор, що дозволяє заряджати мобільний пристрій будь-якого типу – телефони, планшети, навігатори, фотоапарати, ноутбуки. Оснащений вбудованим літієво-полімерним акумулятором, його ємність 21000 мА*год. Заряджати його можна від мережі 220 Вольт, через USB-порт від комп'ютера і, звичайно, від сонячної батареї.
 • Powertraveller MiniGorilla – цей зарядний пристрій літій-полімерний акумулятор має ємність в 9000 мА*ч. Також здатний заряджати електронні пристосування.


  Менеджер

  Новини та статтіУсі статті

  Усі статті
  Telegram