Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Звичайний або вбудований сейф: що вибрати?

Новини та статті 10/11/2015

Спосіб встановлення – один із основних критеріїв вибору сейфа для того чи іншого призначення. За цим принципом їх поділяють на: вбудовані в стіну, меблеві або окремі (звичайні). Вбудований в меблі (меблевий) ненав'язливо впишеться в дизайн приміщення, а компактний розмір і зручний спосіб кріплення дозволять розташувати його всередині будь-яких меблів. Установка подібних моделей не займе багато часу і не вимагатиме особливих фінансових витрат, а також дозволить залишити без порушень оздоблення самого приміщення. При необхідності його можна легко сховати та перенести в інше місце. Головною місією сейфа, що вбудовується в меблі, є запобігання вільному доступу до невеликої кількості готівки, не дуже дорогих цінностей, а також ключів, печаток, небезпечних медичних препаратів. Більш дорогі речі в ньому зберігати не рекомендується, оскільки ця схованка найбільш уразлива для зловмисників. Відсутність кріплення та компактність дозволяє легко вилучити його з місця розташування та винести з приміщення. Як правило, за злом таких зразків ніхто не береться - винести їх набагато легше і швидше.
Встроенный сейф

Вбудований у стіну варіант можна розглядати тоді, коли ремонт приміщення, в якому він перебуватиме, ще не завершено. У такому випадку сейф можна помістити на вільній стіні, підлозі, за картиною або за шафою. Головна перевага цього виду полягає в можливості надійно сховати його в приміщенні, а ще практично в неможливості винести. Принаймні, для того, щоб забрати його, зловмисникам знадобиться чимало часу та сил, найчастіше достатніх для того, щоб власник встиг відреагувати на таку спробу належним чином вжити заходів для знешкодження злочинців. Вбудовувані моделі встановлюються в стіну або підлогу, а для їхньої фіксації використовується цементний розчин. Навіть при виникненні пожежі надійний захист стін на деякий час стане захистом і для вбудованої схованки. Крім того, стіна захистить цей сейф від злому за умови наявності надійної запірної системи. Чи варто говорити про те, що цей вид пристрою в рази більш надійний меблевого, забезпечуючи коштовності, гроші і документи максимально високий захист.

Найрідше використовуються звичайні сейфи, що окремо стоять у приміщенні. Їх установка проводиться методом пригвинчування до підлоги за допомогою анкерних болтів. Такі моделі цікавлять власників зброї, для зберігання її та інших мисливських аксесуарів. До речі, для цієї категорії населення наявність сейфу є обов'язком на законодавчому рівні. Нерідко підлогові "сховища" можна зустріти в офісах компаній, складських та інших приміщеннях, банках.

Металлический сейф

Цей вид зручний в експлуатації завдяки вільному доступу: для відкриття не потрібно відсувати меблі або інші захисні елементи приміщення. Але, як правило, паралельно з використанням сейфів для підлоги існує ще який-небудь вид охорони будівлі: сигналізація, відеоспостереження і т.п., здатні запобігти доступу до нього ще на етапі проникнення в приміщення. Захищеність самого сейфа нижче, ніж у вбудованого, але значно вища, ніж захист меблевого. Принаймні винести з будівлі громіздкий металевий короб значно важче, тому для цього зловмисники ще використовують злом. Власникам цінностей, які вибрали звичайний вид сейфів для підлоги, варто подбати про міцність запірних механізмів цієї схованки.

В онлайн-каталозі Фортер завжди знайдеться оптимальний варіант для кожного клієнта, незалежно від того, який спосіб встановлення Вам найбільше підходить. Наш асортимент моделей дає можливість купити вбудований або звичайний сейф за доступними цінами.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram