Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Зв'язок щодо рації: актуально чи забуто?

Новини та статті 27/11/2015

Коли ми вибираємось на природу з друзями чи сім'єю, то обов'язково беремо із собою смартфони та мобільні телефони. Сьогодні такі пристрої стали невід'ємною частиною життя кожного, проте вони не завжди економічні та зручні і якщо порівнювати телефон з рацією, то перевагу в подорожах слід надати саме другому варіанту. За роки розвитку мобільного зв'язку багато хто став забувати про таке обладнання. Проте, виробники не стоять дома і постійно впроваджують в устаткування поліпшення, причому сьогодні використовувати рацію можуть лише таксисти чи міліція, а й інші користувачі, серед них туристи. Основні плюси сучасних моделей – мала вага та розміри, компактність, стильний дизайн та можливість безперешкодно спілкуватися з економією часу та фінансів.

Більше того, подібні апарати мають цілком прийнятну вартість, а також відмінну якість зв'язку навіть на відстані кілька кілометрів. Причому розмови щодо рації абсолютно безкоштовні. Для використання обладнання достатньо натиснути відповідну кнопку та передати повідомлення, а не витрачати час на пошуки смартфона в кишені чи сумці.

 

Основні переваги рації над мобільними телефонами

Як було сказано вище, крім основних сфер використання рації, таких як держслужби, військові та інше, обладнання відмінно підійде для туризму і на це є низка причин. Якщо ви збираєтеся їхати відпочивати на гірськолижний курорт, вона буде невід'ємною частиною вашого там перебування.

Рация для туризма

У горах мобільні телефони часто «не ловлять» зв'язок, а залишатися без нього не завжди доцільно, тому найвірнішим рішенням буде купити рацію. У міських умовах апарат втрачає свою актуальність, адже стільниковий зв'язок працює добре скрізь. Через високі будівлі на лінії можуть виникати перешкоди, а по рації будуть чути перебої.

Що стосується пляжного відпочинку, то тут цей пристрій незамінний. Якщо ви виїжджаєте на відпочинок за кордон, то за його допомогою можна буде заощадити пристойні суми на дзвінках у роумінгу та безперешкодно тримати зв'язок зі своїми близькими. Під час автопробігів також можна нею скористатися. Особливо якщо ви вирішили відпочивати великою компанією. Вона не завадить перебувати за кермом автомобіля, а зв'язатися з компанією можна буде у найкоротший термін.

На дачі бажано використовувати одночасно мобільний телефон, і рацію. Перший апарат підійде для дзвінків близьким у місті, а рація буде незамінним атрибутом, коли ви зберетеся з кимось піти в ліс, полювання чи риболовлю. В даному випадку доцільніше використовувати саме рацію, щоб не зіткнутися з відсутністю стільникової мережі.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram