Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Zyxel (Зіксель)

Компанія Zyxel З моменту випуску першого модему під торговою маркою Зіксель діяльність компанії ZyXEL Communications полягає у розробці та виробництві рішень для підключення до Інтернету. Її пріоритетним напрямком став випуск абонентського та операторського обладнання для забезпечення широкосмугового доступу із застосуванням технологій Metro Ethernet, хDSL, LTE та PON, а також створення систем безпеки та професійних бездротових мереж.

Штат підприємства складає понад три тисячі працівників, у тому числі співробітники трьох центрів НДДКР, які займаються створенням нової продукції. Понад 150 країн світу користуються його обладнанням. 20 років активного розвитку та зростання, зміцнення партнерських відносин з великими виробниками чіпсетів допомогли ZyXEL у придбанні таких якостей як швидка адаптація до умов нових проектів, випуск висококонкурентної продукції та побудова тривалих та плідних відносин із партнерами.

У 90-х роках минулого століття продукція торгової марки Зіксель з'явилася і на пострадянському просторі, швидко завоювавши на нашому ринку провідну позицію. Натомість тут відкрилися навчальні центри з навчання сертифікованих інженерів. Клієнтами компанії стали такі відомі корпорації як "Укртелеком", "Ростелеком", "Казахтелеком", "Молдтелеком", "Мегафон", "МТС", "Yota".

Успіх компанії ZyXEL був цілком очікуваним, але отриманий аж ніяк не простим шляхом. Головним чином, він став можливим завдяки таким складовим:

  • Акцент на власне розроблену операційну систему ZyNOS та активний розвиток кастомізованих платформ ZLD, що забезпечує швидке впровадження нових технологій та можливість обладнання продукції єдиним уніфікованим інтерфейсом для налаштувань, керування та діагностики;
  • Співпраця з телефонними операторами, виробництво спеціалізованої продукції під їхні вимоги;
  • активна професійна підтримка споживачів;
  • Грамотна стратегія щодо зосередженості на технологіях із способів підключення до Інтернету.
Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram