Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Банківський сейф – гарант надійного захисту Вашого майна

Новини та статті 28/02/2016

Зважаючи на те, що сучасний українець дещо знизив рівень довіри до банківських установ, для їхніх власників і співробітників – саме час задуматися над тим, як зміцнити власний імідж в очах клієнтів. Що, окрім відомого імені, грає на руку будь-якій фінансовій організації? Очевидно, це надійність, яка є найважливішою складовою репутації банку. Все частіше саме ця установа використовується для зберігання різних цінностей громадян: документів, дорогоцінних металів, ювелірних прикрас, цінних паперів тощо. І банк у цій ситуації повинен виступати для клієнта впевненим гарантом безпеки всього перерахованого вище.

З цієї причини вважаємо особливо актуальним цей матеріал, який розповідає про особливості вибору банківського сейфу. Адже переваги сучасних технологій використовують не лише злочинні елементи. Постійно вдосконалюють свою продукцію та виробники. Отже, на що слід звернути увагу, перш ніж купити банківський сейф?

  • Характер захисної функції. За цією ознакою «символи безпеки» поділяються на:

- Вогнестійкі. Захищають вміст термічного впливу. Час стійкості вказується у технічних характеристиках. Такі моделі слід придбати в тому випадку, якщо приміщення дійсно знаходиться в зоні ризику. Адже невблаганна статистика все-таки каже: зломи трапляються набагато частіше за пожежі.

- зламостійкі. Рівень захисту сертифікованих зламостійких «сховищ» варіюється від 0 до 10. Природно, чим вище клас, тим краще «зберігач цінностей» протистоїть спробі розтину, тим більше часу буде змушений витратити зломщик. Насправді найбільш затребуваними виявляються 2-8 класи захисту. Для банку оптимальними є з 5, 6, 7 класами опору злому. Ступінь захисту – важлива складова вартості устаткування, що розглядається.

Сейф взломостойкий

- Універсальні (вогневзломостійкі). Незважаючи на скептицизм деяких критиків, такі сейфи є цілком надійними. Сучасні моделі забезпечують тривалий опір високим температурам і «примусять» добре помучитися наївного грабіжника. Що важливо, - якісний універсальний сейф не може коштувати дешево. Тому не зваблюйтеся пропозиціями недбайливих торговців «підібрати недорогий та надійний варіант».

 

На що ще слід звернути увагу?

  • Розмір, вага та обсяг. Причому внутрішній та зовнішній розміри мають різні значення. Мало знати, що у поточний період планується зберігати у сейфі. Потрібно передбачити те, що в майбутньому корисний простір в обсязі не збільшиться, а ось кількість цінностей, що зберігаються - цілком можливо. Тому радимо купувати сейф, внутрішній обсяг якого як мінімум на 25% більше фактично необхідного на даний момент.
  • У деяких випадках велике значення має полегшена конструкція шафи (специфіка деяких приміщень не дозволяє встановлення особливо важких конструкцій).
  • Ціна. Тут, звісно, важливий індивідуальний підхід. І фахівці інтернет-магазину "Фортер" завжди допоможуть зробити правильний вибір. Але, якщо говорити про загальноприйнятий принцип, ціна має становити не менше 10-20% вартості вмісту.

Вибір сейфового замку.

Ключовий замок буває різного рівня секретності, але надійніше буде вибрати модель з додатковими замикаючими пристроями - механічним кодовим або електронним замком.

Сейф с кодовым замком

Високий ступінь захисту також забезпечує біометричний замок. Його використання поки що не можна назвати повсюдним. Але найближчим часом, пройшовши перевірку часом, цей тип захисту, безсумнівно, буде затребуваний.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram