Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Біноклі нічного бачення – основні технічні характеристики

Новини та статті 20/11/2015

Біноклі нічного бачення – незамінний атрибут для кожного мисливця, рибалки та інших людей, які люблять проводити час на природі. За допомогою такого пристрою ви зможете спостерігати у темну пору доби за будь-якими об'єктами на відстані. Кратність у цих приладів може бути малою або взагалі нульовою. Радіус, на якому може вестися спостереження, безпосередньо залежить від потужності самої моделі, а також від того, чи є в наявності передбачені виробником функції підсвічування, вимоги освітленості території та інше. Звичайно, при хорошому освітленні місяця або світлому фоні, спостереження значно полегшується та підвищується якість.
 

Принцип роботи біноклів нічного бачення

Прилад працює за допомогою збільшення яскравості предмета у видимому йому діапазоні, а також близькому до нього інфрачервоному спектрі в багаторазових розмірах. Моделі біноклів у відповідність до своїх характеристик та особливостей конструкції діляться на пасивні та активні. Пасивні варіанти забезпечують роботу з допомогою вихідного світла ззовні. Активні моделі обладнуються спеціальними освітлювачами, які здійснюють підсвічування у разі її нестачі.
 

Як вибрати бінокль нічного бачення?

Біноклі можуть використовуватись у різних умовах, причому вони можуть бути дуже важкими для бачення. Серед проявів, що погіршують видимість, можна виділити погану природну освітленість, опади, відсутність можливості зафіксувати пристрій. Тому вибирати бінокль слід після визначення цілей та місцевості, де ви плануєте його експлуатувати.
 
Бинокль
 
Активний оптичний апарат можна використовувати навіть в умовах абсолютної темряви за рахунок обладнаного інфрачервоного підсвічування. Серед нестачі таких моделей можна виділити високий рівень уразливості, а також великі ризики випадкового пошкодження. Біноклі нічного бачення другого покоління обладнуються спеціальними електронно-оптичними перетвореннями, які максимально посилюють залишкове світло порівняно з аналогами першого покоління. Такі моделі найчастіше використовують у напівпрофесійних чи професійних цілях.
 

На що звертати увагу перед покупкою?

Вирішивши купити бінокль нічного бачення, зверніть увагу на заявлений у технічних характеристиках кут огляду, який забезпечуватиме відстеження та переміщення об'єктів на відкритій місцевості або в міських умовах. Великим пріоритетом буде можливість вести фото- або відеозйомку в темряві на території, що детектується.
 
Ночной бинокль
 
Сучасні моделі біноклів здатні продовжувати свою роботу навіть за невеликих і короткочасних занурень у воду до одного метра, такі характеристики будуть дуже пріоритетними. І на завершення: звичайно ж, багато покупців звертають увагу на вагу та розміри оптичного апарату, що є важливим критерієм.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram