Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Bounty Hunter - професійне обладнання для пошуку скарбів та просто розваги

Новини та статті 11/02/2016

Зростаюча популярність шукання скарбів диктує ринку попит на обладнання, що допомагає в пошуку артефактів як для професіоналів, так і любителям. Саме такі пристрої розробляються та виробляються американською компанією Баунті Хантер. Підприємство створює металошукачі для професіоналів та новачків, різної функціональності та дозвільної спроможності.

Аматорські прилади Bounty Hunter здатні задовольнити запити споживачів, які не мають спеціальних знань принципів роботи металодетекторів. Штатна комплектація та налаштування пристроїв дозволяє використовувати їх відразу ж після покупки. Їхня функціональність достатня, щоб забезпечити цікавий час проведення. Невипадково в курортних містечках тихе полювання за цінностями, загубленими на пляжах, дуже популярне серед місцевих жителів, особливо неповнолітніх. Нерідко металодетекторами користуються мандрівники, які відвідують історичні пам'ятки, замки, фортеці, сподіваючись знайти частинки минулого. Bounty Hunter, враховуючи їх невелику ціну, простоту і компактність, якнайкраще підходять для цих цілей.

У той же час компанія випускає і більш функціональні професійні металошукачі, які розраховані на детальне вивчення ділянок місцевості, детектування металів на великих глибинах залягання.

Bounty Hunter профессиональный металлодетектор

Вони дозволяють проводити виборчий пошук за видом металу, його масою та розмірами. Призначені для використання фахівцями, які знають, що шукають та де. Пристрої передбачають роботу з додатковими індукційними котушками, що дозволяють покращити схему сканування.

Однією з важливих галузей застосування професійних металошукачів є розмінування території та об'єктів. Враховуючи сучасну обстановку, ця сфера застосування є актуальною і вимагає від пристроїв адаптації до роботи в нестандартних погодних умовах, екстремальних температурних режимах, підвищеної запиленості. Робочі модулі металодетекторів Bounty Hunter мають досить хорошу захищеність від зовнішніх впливів, що дозволяє їх використання в екстремальних умовах.

Металлодетектор Bounty Hunter Discovery 1100.jpg

Інтернет-магазин Фортер пропонує клієнтам купити металошукачі Bounty Hunter різної функціональності за адекватними цінами та гарантованою якістю.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram