Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

GPS-годинник: функціональні можливості

Новини та статті 06/11/2015

Час не стоїть на місці і кожну людину щодня починає залучати все більше багатофункціональних пристроїв, які здатні виконувати ряд тих чи інших завдань. Серед найбільш функціональних гаджетів можна виділити GPS-годинник, який порівняно недавно з'явився на вітчизняному ринку і дозволяє своєму власнику не тільки в будь-якій ситуації залишатися пунктуальним, але ще й знаходити вірний шлях у найскладніших ситуаціях.

Сучасні виробники намагаються якнайбільше варіантів передбачити для інтеграції навігаційних пристроїв у всілякі популярні девайси, які мають повсякденне використання. Складно виділити техніку, яка на сьогодні не була б ще обладнана навігаторами, адже вже фотоапарати, телефони, окуляри, плеєри та інші девайси включають систему GPS-навігації. Слід зазначити, що єдина вимога, яка присутня для девайсів, в які інтегрується навігація, – достатні метричні характеристики.

 

Сфера використання GPS-годин

Сьогодні люди вирішують купити GPS-годинник для різних цілей. Наприклад, у дитячому годиннику навігатор потрібен для того, щоб батьки будь-якої миті могли відстежити місце розташування малюка.
GPS-часы для детей
Чоловічі та жіночі хронографи бізнес-класу дозволяють отримати максимально швидку та комфортну орієнтацію у просторі. Окремою категорією годинників з навігацією є бігові моделі. Вони діляться за своїми функціональними можливостями на три категорії: звичайний електронний годинник з вбудованим датчиком GPS, фітнес-трекери, на яких розташований дисплей, час, що виводить, а також «розумний годинник», який працює спільно з планшетами або смартфонами.
Умные часы

Люди – фанати бігу – особливо часто вибирають GPS-годинник за їх зручність у використанні, а також цілком прийнятну вартість.

Сучасні гаджети дають змогу визначати швидкість свого переміщення. Деякі моделі були добре прокачані виробником у цьому напрямку. Вони дозволяють отримувати точні та постійні показники в реальному часі. Ті, хто досягає необхідного показника швидкості в бігу, використовують GPS-годинник у ролі мотиватора, який дозволяє орієнтуватися на попередні результати. Ще одна перевага девайсу – можливість вести рахунок пройдених кіл, а також облік дистанції за час пробіжки.

Спортивные GPS-часы
Показники похибки залишаються мінімальними, особливо у порівнянні з крокометром чи іншими акселерометрами. Також сучасні моделі обладнані пульсометрами. Ви зможете будь-якої миті подивитися, як ваше серце переносить марафон, на які дистанції йому простіше бігати і багато іншого. За допомогою аналізу серцевого ритму можна уникнути різних проблем зі здоров'ям кожному бігуну.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram